آخرین اخبار

آغاز به کار گرمخانه پارک جلالیه شهرداری کرمانشاه/در معرفی افراد بی‌خانمان همیار شهرداری باشید

بهمن ۶, ۱۳۹۹

آغاز به کار گرمخانه پارک جلالیه شهرداری کرمانشاه/در معرفی افراد بی‌خانمان همیار شهرداری باشید

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-در صورت برخورد با مواردی از افراد بی‌خانمان با شماره ۳۸۲۲۵۷۱۵ تماس گرفته و در این خصوص همیار شهرداری باشید./به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس شیرزاد عباسی اظهار داشت: با شروع فصل سرما و کاهش دمای شبانه در شهر کرمانشاه گرمخانه پارک جلالیه شهرداری فعالیت خود را مجدداً آغاز کرد./وی افزود: این گرمخانه با ظرفیت ۵۰ نفر و با رعایت دستورالعمل‌‌های بهداشتی تا پایان فصل سرد به فعالیت خود ادامه خواهد داد./مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به گشت‌های سیار شبانه ، تصریح کرد:گشت‌های سیار در قالب چهار اکیپ و در مجموع ۲۰ نفر از پرسنل اداره‌کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری با سه خودروی مینی‌بوس و یک دستگاه خودروی ون در سطح شهر کرمانشاه افراد بی‌خانمان را جمع‌آوری خواهند کرد./وی ادامه داد: با گشت‌های شب گذشته ظرفیت ۵۰ نفری گرمخانه پارک جلالیه شهرداری تکمیل شد و با هماهنگی‌های انجام گرفته با بهزیستی کرمانشاه تعداد ۶۱ نفر از افراد جمع‌آوری شده به گرمخانه بهزیستی منتقل شدند.

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه از آغاز به کار گرمخانه پارک جلالیه شهرداری کرمانشاه با شروع فصل زمستان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس شیرزاد عباسی اظهار داشت: با شروع فصل سرما و کاهش دمای شبانه در شهر کرمانشاه گرمخانه پارک جلالیه شهرداری فعالیت خود را مجدداً آغاز کرد.
وی افزود: این گرمخانه با ظرفیت ۵۰ نفر و با رعایت دستورالعمل‌‌های بهداشتی تا پایان فصل سرد به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به گشت‌های سیار شبانه ، تصریح کرد:گشت‌های سیار در قالب چهار اکیپ و در مجموع ۲۰ نفر از پرسنل اداره‌کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری با سه خودروی مینی‌بوس و یک دستگاه خودروی ون در سطح شهر کرمانشاه افراد بی‌خانمان را جمع‌آوری خواهند کرد.
وی ادامه داد: با گشت‌های شب گذشته ظرفیت ۵۰ نفری گرمخانه پارک جلالیه شهرداری تکمیل شد و با هماهنگی‌های انجام گرفته با بهزیستی کرمانشاه تعداد ۶۱ نفر از افراد جمع‌آوری شده به گرمخانه بهزیستی منتقل شدند.
مهندس عباسی همچنین از ادامه گشت‌های شبانه اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه تا پایان فصل سرد در سطح شهر خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند در صورت برخورد با مواردی از افراد بی‌خانمان با شماره ۳۸۲۲۵۷۱۵ تماس گرفته و در این خصوص همیار شهرداری باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پروژه راه سنقر-کامیاران هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×