ایسنا/کرمانشاه در پی انتشار گزارشی درخصوص وضعیت ماه‌های گذشته تیم لیگ برتری هندبال زاگرس اسلام آبادغرب در ایسنا که در آن مسئولین این باشگاه گلایه‌هایی را از اداره کل ورزش و جوانان استان داشتند، معاون این اداره کل به این گلایه‌ها پاسخ داد. جلال عزیزی در گفت و گو با ایسنا، در واکنش به گلایه […]

ایسنا/کرمانشاه در پی انتشار گزارشی درخصوص وضعیت ماه‌های گذشته تیم لیگ برتری هندبال زاگرس اسلام آبادغرب در ایسنا که در آن مسئولین این باشگاه گلایه‌هایی را از اداره کل ورزش و جوانان استان داشتند، معاون این اداره کل به این گلایه‌ها پاسخ داد.

جلال عزیزی در گفت و گو با ایسنا، در واکنش به گلایه مسئولین باشگاه زاگرس درخصوص عدم واریز کمک ۲۰۰ میلیون تومانی وزیر ورزش به حساب این باشگاه، اظهار کرد: تمام ۲۰۰ میلیون تومانی که وزیر ورزش برای کمک به تیم زاگرس در نظر گرفته بود را همان زمان به حساب هیات هندبال شهرستان واریز کردیم.

وی تصریح کرد: کمک هایی نیز از سوی استاندار کرمانشاه به این تیم اختصاص پیدا کرد که آن را هم به حساب هیات شهرستان واریز کردیم تا به باشگاه زاگرس تحویل دهد.

معاون ورزش و جوانان استان با رد ادعای مسئولین باشگاه زاگرس مبنی براینکه این کمک ها به دست آنها نرسیده، اظهار کرد: تمام مستندات و فیش واریز کمک‌ها را داریم و این ادعا را رد می‌کنیم.

وی تاکید کرد: البته هرگونه کمک دولت به باشگاه های بخش خصوصی ممنوع است و کمک هایی که تاکنون از سوی بخش دولتی به باشگاه زاگرس انجام شده، در قالب هدیه به هیات هندبال شهرستان بوده است.

عزیزی تاکید کرد: باشگاه های بخش خصوصی باید برای باشگاه داری خود منابع مالی تعریف کنند، اما متاسفانه در کرمانشاه باشگاه داری بگونه ای جا افتاده که بخش دولتی باید کمک کند.  

وی در ادامه در پاسخ به چرایی بد قولی اداره کل ورزش و جوانان برای تعمیر سالن شهید شهبازی اسلام آبادغرب هم گفت: اواخر سال گذشته برای تعمیر این سالن اعتباراتی را مصوب کردیم، اما متاسفانه تخصیص پیدا نکرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شهرداران «ازگله» و «بانه وره» منصوب شدند

عزیزی خاطرنشان کرد: با این وجود تعمیر این سالن و استاندار سازی آن برای جوانان اسلام آبادغرب و تیم زاگرس را در برنامه کاری خود قرار داده ایم.

وی در ادامه با تاکید براینکه تمام اماکن ورزشی تحت نظر اداره کل ورزش و جوانان بصورت رایگان در اختیار تیم های ورزشی برای تمرین و مسابقات قرار می گیرد، اعلام کرد: این درحالی است که در بسیاری از استانها برای اختصاص امکانات و تجهیزات به تیم های ورزشی اجاره دریافت می کنند، اما ما برای کمک به رشد و توسعه ورزش استان و تیم هایی که داریم، فضاهای ورزشی را بصورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهیم.

انتهای پیام