به گزارش خبرگزاری مهر، شیرزاد عباسی اظهار کرد: با شروع فصل سرما و کاهش دمای شبانه در شهر کرمانشاه گرمخانه پارک جلالیه شهرداری فعالیت خود را مجدداً آغاز کرد. وی افزود: این گرمخانه با ظرفیت ۵۰ نفر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تا پایان فصل سرما به فعالیت خود ادامه خواهد داد. مدیر کل پیشگیری […]

به گزارش خبرگزاری مهر، شیرزاد عباسی اظهار کرد: با شروع فصل سرما و کاهش دمای شبانه در شهر کرمانشاه گرمخانه پارک جلالیه شهرداری فعالیت خود را مجدداً آغاز کرد.

وی افزود: این گرمخانه با ظرفیت ۵۰ نفر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تا پایان فصل سرما به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به گشت‌های سیار شبانه، تصریح کرد: گشت‌های سیار در قالب چهار اکیپ و در مجموع ۲۰ نفر از پرسنل اداره‌کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری با سه خودروی مینی‌بوس و یک دستگاه خودروی ون در سطح شهر کرمانشاه افراد بی‌خانمان را جمع‌آوری خواهند کرد.

عباسی ادامه داد: با گشت‌های شب گذشته ظرفیت ۵۰ نفری گرمخانه پارک جلالیه شهرداری تکمیل شد و با هماهنگی‌های انجام گرفته با بهزیستی کرمانشاه تعداد ۶۱ نفر از افراد جمع‌آوری شده به گرمخانه بهزیستی منتقل شدند.

وی از ادامه گشت‌های شبانه اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه تا پایان فصل سرد در سطح شهر خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند در صورت برخورد با مواردی از افراد بی‌خانمان با شماره ۳۸۲۲۵۷۱۵ تماس گرفته و در این خصوص همیار شهرداری باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
محمد رشیدی نماینده کرمانشاه عضو کمسیون تلفیق بودجه