آخرین اخبار

هندبال کرمانشاه برای راهیابی به لیگ برتر به مصاف حریفان می‌رود

بهمن ۷, ۱۳۹۹

ایرج یزدان‌پناه ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری دور اول لیگ دسته اول هندبال کشور اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۲۴ تیم در آذرماه سال جاری برگزار شده و دور دوم مسابقات از ۲۳ بهمن ماه آغاز می‌شود.

وی با اشاره به راهیابی کرمانشاه به همراه هفت تیم دیگر به دور دوم مسابقات لیگ دسته اول هندبال کشور، افزود: تیم هندبال کرمانشاه با بهره‌گیری از ظرفیت بازیکنان بومی جوان از ۱۶ سال تا متولدین دهه ۶۰ به دور دوم مسابقات صعود کرد.

رئیس هیأت هندبال استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه به عنوان تیم اول در گروه خود به دور دوم صعود کرده است، گفت: مسابقات دور دوم با حضور چهار تیم در دو گروه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پتانسیل بازیکنان تیم در سطح نسبتاً مطلوبی بوده که با توجه به وجود تیم‌های قدرتمند در دور دوم مسابقات لیگ دسته اول، اضافه کردن چند بازیکن جدید به تیم ضروری است.

هندبال کرمانشاه نیازمند پشتیبانی مالی است

یزدان‌پناه با تاکید بر لزوم حمایت مالی تیم‌های ورزشی استان کرمانشاه از جمله هندبال توسط ادارات، کارخانجات و خیرین ورزش دوست گفت: حریفان در دور دوم مسابقات لیگ دسته اول هندبال کشور با پشتیبانی مالی حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ میلیون تومان به رقابت می‌پردازند.

وی با بیان اینکه تیم هندبال کرمانشاه با کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان استان و یک خیر کرمانشاهی در دور رفت مسابقات دسته اول شرکت کرده است، خاطرنشان کرد: در صورت حمایت بخش خصوصی و دولتی و با پشتیبانی مالی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان می‌توان نتایج بسیار مناسبی از دور دوم رقابت‌ها به دست آورد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه سال زراعی بدی را پشت سر می‌گذارد

به گفته وی سه تیم برگزیده در دور دوم لیگ دسته اول هندبال به تیم برتر کشور صعود می‌کنند که با توجه به اهمیت موضوع، تقویت تیم کرمانشاه با وجود پشتیبان مالی ضروری است.

رئیس هیأت هندبال استان کرمانشاه افزود: در سال گذشته ۱۴ بازیکن کرمانشاهی در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در تیم ملی حضور داشته که موجب قرارگیری استان کرمانشاه میان سه استان برتر کشور از این حیث شده است‌.

گفتنی است که با وجود پیگیری و مراجعه هیأت هندبال استان کرمانشاه به ادارات، کارخانجات و صاحبان واحدهای صنفی، تاکنون هیچ پشتیبان مالی برای تقویت تیم اعلام آمادگی نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×