هیات تجاری استان «حلبچه» عراق چهارشنبه هفته جاری (۸ بهمن) به کرمانشاه سفر می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دبیرکل اتاق بازرگانی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: این هیات به سرپرستی رئیس و اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی حلبچه و جمعی از بازرگانان این استان با هدف توسعه روابط اقتصادی و […]

هیات تجاری استان «حلبچه» عراق چهارشنبه هفته جاری (۸ بهمن) به کرمانشاه سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دبیرکل اتاق بازرگانی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: این هیات به سرپرستی رئیس و هیات تجاری حلبچه به کرمانشاه سفر می‌کنداعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی حلبچه و جمعی از بازرگانان این استان با هدف توسعه روابط اقتصادی و مبادلات تجاری بین دو استان به کرمانشاه سفر می‌کنند.

پناهی با بیان اینکه توسعه همکاری بین دو طرف خصوصا در بعد توریسم درمانی بسیار مورد تأکید است، افزود: حلبچه یکی از استانهای مهم و تأثیرگذار عراق است که با وجود داشتن دو مرز مشترک شوشمی و شیخ صله با کرمانشاه، تقویت ارتباطات بین این دو استان ضروری است.

وی بازدید از برخی واحد‌های صنعتی، بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، دیدار با استاندار و مسئولان اقتصادی و نشست با فعالان اقتصادی کرمانشاه را از جمله برنامه‌های سفر این هیات اقتصادی به کرمانشاه اعلام کرد.

سفر هیات تجاری حلبچه به کرمانشاه تا روز جمعه (۱۰ بهمن) ادامه دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی جهتشرکت در انتخابات شورای شهر باید قبل از ثبت نام استعفاء دهند