به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، غلامرضا مرتضوی فرماندار سنقروکلیایی گفت : همکاری و همراهی همگانی مردم و مسئولین در اجرای طرح هوشمند و طرح شهید سلیمانی، شیب بیماری را در سراسر کشور را به روند کاهشی تبدیل کرد که انتظار داریم این همراهی‌ها همچنان تداوم داشته باشد. او گفت : نگران […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، غلامرضا مرتضوی فرماندار سنقروکلیایی گفت : همکاری و همراهی همگانی مردم و مسئولین در اجرای طرح هوشمند و طرح شهید سلیمانی، شیب بیماری را در سراسر کشور را به روند کاهشی تبدیل کرد که انتظار داریم این همراهی‌ها همچنان تداوم داشته باشد.

او گفت : نگران افزایش مجدد آمار هستیم که در روز‌های اخیر هم توسط مسئولان و کارشناسان ستاد ملی هم مورد تاکید بوده است.

فرماندار سنقروکلیایی افزود: هم اکنون شهرستان طبق اعلام ستاد ملی در وضعیت زرد بیماری کرونا قرار دارد و خوشبختانه از اواخر آذر ماه تا به امروز مورد فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان وجود نداشته است.

او گفت: با توجه به اینکه اسفند ماه بازار رونق بیشتری دارد از مردم عزیز شهرستان تقاضامندیم با رعایت دستورالعمل‌ها مانع تعطیلی بازار شده و کسبه را در روز‌های پایانی سال متضرر نکنیم.

رئیس ستاد مدیریت کرونای شهرستان سنقروکلیایی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان نظارت مستمر و جدی بر حوزه‌های زیر مجموعه خود داشته باشند.

او افزود: ما در چند حوزه با توجه به بازگشایی‌هایی که در اصناف، مدارس و موارد دیگر انجام شده ضربه پذیر هستیم که لازمه آن عزم جدی در تداوم رعایت دستورالعمل ها و نظارت‌ها است.

او گفت: دستور نظارت بر رعایت دستورالعمل ها در بازار، دفاتر پیشخوان، دفاتر خدمات فنی و اینترنتی، تالارها، تاکید بر استفاده از ظرفیت بزرگان و همچنین دهیاران و شورا‌ها در سطح شهرستان، تاکید بر برگزار نکردن و شرکت نکردن در مراسمات عروسی و عزا از مواردی است که باید مورد تاکید قرار گیرد .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بررسی مشکلات فرهنگی جامعه با مشارکت اصحاب رسانه

انتهای پیام/د