به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون استاندار کرمانشاه گفت : شرایط جامعه طوری است که اگر اطلاع رسانی لازم و به موقع نباشد و اگرهمکاری و هماهنگی لازم را در مقابله و کنترل بیماری نداشته باشیم آسیب خواهیم دید. او با بیان اینکه ورود اتحادیه‌ها در کنترل بیماری‌های […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون استاندار کرمانشاه گفت : شرایط جامعه طوری است که اگر اطلاع رسانی لازم و به موقع نباشد و اگرهمکاری و هماهنگی لازم را در مقابله و کنترل بیماری نداشته باشیم آسیب خواهیم دید.

او با بیان اینکه ورود اتحادیه‌ها در کنترل بیماری‌های طیورمثبت بوده گفت : شرایط کشور و استان به واسطه کرونا شکننده است و باید مراقبت کرد که مشکل دیگری به استان اضافه نشود.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه در ردیف استان‌های مبتلا به آنفولانزای پرندگان قرار گرفته افزود: بحث آنفلوانزا مرغی را باید جدی گرفت چرا که می‌تواند استان و کشور را با مشکل روبرو کند.

خوش اقبال با تاکید بر پیگیری دغدغه‌های مرغداران استان افزود: پایش و مراقبت بیشتری برای پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوآنزای پرندگان لازم است تا مبادا یکباره غافلگیر شویم .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خدمات بیمه‌ای تامین اجتماعی با ارائه کارت ملی انجام میشود