به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سعید قاسمی مسئول قرارگاه جهادی مهندسی شهید متوسلیان گفت : یادمان شهدای سه راهی «ترکویس» از توابع بخش قلعه شاهین سرپل‌ذهاب در زمینی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و ظرف مدت زمانی یک سال ساخته می‌شود. او گفت : ۳۲ سال پیش به فاصله سه روز […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سعید قاسمی مسئول قرارگاه جهادی مهندسی شهید متوسلیان گفت : یادمان شهدای سه راهی «ترکویس» از توابع بخش قلعه شاهین سرپل‌ذهاب در زمینی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و ظرف مدت زمانی یک سال ساخته می‌شود.

او گفت : ۳۲ سال پیش به فاصله سه روز پس از قطعنامه ۵۹۸ تهاجم سراسری جدیدی از سوی ارتش بعث عراق و منافقان به خاک جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت و تصرف سرپل ذهاب و جاده پادگان ابوذر و شهادت جمعی از فرزندان این مرز و بوم تنها گوشه‌ای از وقایع تلخ آن ایام بود.

مسئول هیات رزمندگان اسلام استان کرمانشاه گفت: رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس با کمترین تجهیزات بهترین نتایج را به دست آوردند.

محمد طالبی افزود: مردم استان کرمانشاه در دفاع مقدس کارنامه‌ای درخشان از خود برجای گذاشتند و شروع و خاتمه جنگ از این استان بود و زنان و مردان این خطه رشادت‌های زیادی در جنگ تحمیلی از خود نشان دادند.

او گفت: امروز باید تلاش کنیم تا ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رشد “آسانسوری” کرونا در کرمانشاه/ فجایع مهمانی و سفرهاینوروزی هنوز مانده!