جلسه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه با موضوع بررسی طرحهای اقتصادی اوقاف با هدف رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاری موقوفات برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین صالحی مدیر کل اوقاف استان گفت: هدف از تشکیل این جلسه، معرفی و ارائه فرصت ها و پتانسیل های سرمایه […]

جلسه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه با موضوع بررسی طرحهای اقتصادی اوقاف با هدف رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاری موقوفات برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین صالحی مدیر کل اوقاف استان گفت: هدف از تشکیل این جلسه، معرفی و ارائه فرصت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری موقوفات استان در پروژه های عمرانی، کشاورزی  و … از یک سو و همکاری مجموعه معاونت اقتصادی استانداری جهت رفع موانع تولید از طریق هماهنگی با ارگان های ذیربط از سوی دیگر بود.

وی افزود: مواردی دیگر در این جلسه مطرح شد که رفع مشکل احیای دو حلقه چاه در زمین کشاورزی ۳۷ هکتاری موقوفه دکتر زرافشار شهرستان روانسر با حضور نمایندگان آب منطقه ای و جهاد کشاورزی با محوریت معاونت محترم اقتصادی استانداری کرمانشاه از جمله این موارد بود.

 مدیرکل اوقاف استان اظهار داشت: در این راستا مصوب شد این دو حلقه چاه احیاء شده و آب مورد نیاز جهت احداث گلخانه تخصیص یابد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف 12 عدد ماینر غیرمجاز در کرمانشاه