به گزارش خبرنگار فارس از کرمانشاه، سومین بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های درحال احداث شهری شهرداری کرمانشاه امروز برگزار شد. دامون مؤمنی، شهردار منطقه پنج کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه درخصوص اقدامات صورت گرفته در شهرک کرناچی، اظهار داشت: ١۵ هزار متر مربع زیباسازی در مدت زمان مدیریت بنده با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد و […]

به گزارش خبرنگار فارس از کرمانشاه، سومین بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های درحال احداث شهری شهرداری کرمانشاه امروز برگزار شد.

دامون مؤمنی، شهردار منطقه پنج کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه درخصوص اقدامات صورت گرفته در شهرک کرناچی، اظهار داشت: ١۵ هزار متر مربع زیباسازی در مدت زمان مدیریت بنده با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد و ۶٠٠ میلیون تومان صورت گرفته است.

وی افزود: بحث معارض و سیل دو موضوع مورد مهم در شهرک کرناچی بود که در بحث سیل اقدامات عمرانی لازم توسط همکاران انجام شده و بحث معارض نیز با حمایت‌های شهردار کرمانشاه مرتفع شده است.

شهردار منطقه پنج کرمانشاه با بیان اینکه سه پارک در شهرک کرناچی احداث شده است، تصریح کرد: کرناچی در سال ٩٣ به شهر ملحق شده که افزایش سطح اقدامات عمرانی نیازمند همکاری دیگر نهادهای خدمات‌رسان است.

مؤمنی در ادامه با بیان اینکه ٩٠ هکتار فضای سبز جدید در این منطقه صورت گرفته است، گفت: دو مجموعه پارک جدید در چم‌بشیر و زیرگذر میدان امام حسین(ع) احداث شده است.

این مسؤل با بیان اینکه شهرک کرناچی روستا بوده و برای افزایش خدمت‌رسانی نیازمند همراهی دیگر دستگاه‌ها از جمله آب و فاضلاب هستیم، تاکید کرد: هنوز در برخی از کوچه‌های این شهرک لوله‌گذاری فاضلاب انجام نشده است که ما بتوانیم نسبت به آسفالت آن اقدام کنیم.

شهردار منطقه پنج کرمانشاه در پایان، گفت: بحث روشنایی برخی از معابر و کوچه‌ها نیز باید از سوی شرکت توزیع برق انجام شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کارگاه تخصصی آموزش تجوید برگزار می‌شود