مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶۱ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و ۴۶ نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند. وی از افزایش تست‌های سرپایی مثبت با تشخیص قطعی کرونا در استان خبر […]

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶۱ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و ۴۶ نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

وی از افزایش تست‌های سرپایی مثبت با تشخیص قطعی کرونا در استان خبر داد و افزود: طی شبانه روز گذشته، ۱۲ مورد بیمار مثبت بستری و ۴۱ بیمار مثبت سرپایی شناسایی شده است.

به گفته رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، هم‌اکنون ۱۷۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی به یک مورد فوتی(شهرستان گیلانغرب) با تشخیص قطعی کرونا طی شبانه‌روز گذشته اشاره کرد و افزود: تاکنون یک‌هزار و ۴۴۹ نفر براثر ابتلای قطعی به کرونا در استان جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کلاس فاسد معلم خصوصی با 2 دانش آموز / در دوران کرونا رخ داد + عکس