به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از وقوع یک درگیری خانوادگی منجر به تیراندازی در شهرک کیهانشهر، گروهی از ماموران به محل اعزام شدند. وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده از سوی پلیس مشخص شد مرد جوانی به […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از وقوع یک درگیری خانوادگی منجر به تیراندازی در شهرک کیهانشهر، گروهی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده از سوی پلیس مشخص شد مرد جوانی به منظور ملاقات با فرزندش، به درب منزل همسر سابق خود مراجعه می‌کند.

وی تصریح کرد: این شخص پس از حضور در حیاط منزل و مشاهده برادر همسر سابق خود که اختلافات قدیمی با یکدیگر داشته‌اند با او درگیر و به وسیله کلت کمری یک تیر به وی شلیک کرده و متواری می‌شود.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با اشاره به جان باختن مجروح ۴۲ ساله در بیمارستان، افزود: ماموران با دریافت این گزارش به سرعت اقدامات اطلاعاتی خود را برای دستگیری قاتل متواری آغاز و به فاصله کوتاهی از وقوع حادثه موفق می‌شوند وی را به دام بیندازند.

وی با اشاره به اعتراف قاتل در خصوص ارتکاب جرم و تیراندازی به سمت برادر همسر سابق خود، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

آمویی در پایان، گفت: متاسفانه حمل و نگهداری سلاح باعث ایجاد بسیاری از حوادث تلخ این‌چنینی شده است در حالی که بسیاری از مشکلات با گفت و گو یا مراجعه با مراکز مشاوره قابل حل است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اتفاق عجب در تلویزیون عربی/ مجری زن مهمان برنامه را کتک زد