مهناز فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده دهه مبارک فجر برای کودکان و نوجوانان، اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است که در قالب برنامه‌هاییی مختلف دستاوردهای انقلاب را به کودکان و نوجوانان معرفی کنیم. وی ادامه داد: باید به صورت هنرمندانه قصه‌های شیرین انقلاب را […]

مهناز فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده دهه مبارک فجر برای کودکان و نوجوانان، اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است که در قالب برنامه‌هاییی مختلف دستاوردهای انقلاب را به کودکان و نوجوانان معرفی کنیم.

وی ادامه داد: باید به صورت هنرمندانه قصه‌های شیرین انقلاب را از چگونگی پیروزی انقلاب اسلامی تا معرفی شخصیت امام خمینی (ره) در قالب فیلم و کلیپ‌های تاثیرگذار به این نسل بیان کنیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه برنامه‌های امسال دهه فجر به شکلی متفاوتر ارائه می‌شود، گفت: ویژه برنامه‌های کانون به دلیل شرایط کرونایی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی با شعار «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» در فضای مجازی ارائه می‌شود.

وی به برگزاری جشنواره قصه‌های شیرین کرمانشاه با مشارکت سازمان فرهنگی، هنری شهرداری کرمانشاه اشاره و بیان کرد: مسابقه قصه‌های شیرین یکی از ده‌ها برنامه کمیته کودک و نوجوان دهه فجر در استان است که در دو بخش قصه‌گویی و قصه‌نویسی برگزار می‌شوند.

فتاحی اضافه کرد: کودکان و نوجوانان می‌توانند قصه‌هایی با موضوعات مختلف را گوش و ضبط کنند و تا پایان بهمن‌ماه به آدرس اینترنتی انجمن قصه‌گویی کانون استان ارسال کنند.

به گفته این مسئول، مسابقه قاجرای سرود، معرفی شخصیت حضرت امام خمینی (ره)، اجرای برنامه‌های مختلف ادبی شعر و داستان، اجرای سرودهای انقلابی، نمایش نقاشی‌های اعضای برگزیده در مسابقه‌های بین‌المللی نقاشی، نصب بنر و پوسترهای مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی در فضای مجازی و سطح شهر، غبارروبی مزار پاک شهدا، اجرای برنامه‌های مختلف هنری از سوی اعضا و مربیان، و… برنامه‌هایی است که از سوی این کمیته و در فضای مجازی پیش‌بینی شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اشتغال جوانان کرمانشاهی بیشتر مورد توجه مسئولان قرارگیرد

انتهای پیام/پ