به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سعید طلوعی در نشست خبری که  امروز برگزار شد در پاسخ به درخواست رئیس شورای شهر برای حضور در جلسات اظهار داشت: فکر می‌کنم چنانچه در جلسات شورای شهر حاضر شوم ممکن است برخی ظرفیت نداشته باشند و مورد بی‌احترامی قرار بگیرم. شهردار کرمانشاه گفت: در دوره هیئت رئیسه […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سعید طلوعی در نشست خبری که  امروز برگزار شد در پاسخ به درخواست رئیس شورای شهر برای حضور در جلسات اظهار داشت: فکر می‌کنم چنانچه در جلسات شورای شهر حاضر شوم ممکن است برخی ظرفیت نداشته باشند و مورد بی‌احترامی قرار بگیرم.

شهردار کرمانشاه گفت: در دوره هیئت رئیسه قبلی چند بار نماینده خود را برای شرکت در جلسات شورای شهر فرستادم که او را به جلسه راه ندادند و مورد بی‌احترامی قرار گرفت.

طلوعی با بیان اینکه مدیریت شهری کرمانشاه بسیار سخت است عنوان کرد: چنانچه به من اجازه رفتن بدهند دیگر به هیچ عنوان برنمی‌گردم و برای رفتن روزشماری می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه همه جا افراد به دلیل کار نکردن بازخواست می‌شوند اما من در این شهر برای کار کردن بازخواست می‌شوم گفت: به طور نمونه برای پروژه‌ای همچون تله‌کابین که آرزوی چندین ساله مردم است و ۲۰۰۰ نفر اشتغالزایی دارد، مدیران توصیه‌شده از جوش‌های خیلی جزئی ایراد می‌گیرند.

طلوعی با بیان اینکه سالم‌ترین دوره شهرداری کرمانشاه همین دوره بوده است افزود: اجازه نمی‌دهم ریالی از بیت‌المال هدر برود و تلاش خود را انجام می‌دهم که تمام پروژه‌ها با حداقل نقص اجرا شوند.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های شهری با وجود وضعیت نامناسب زیرساخت‌ها، متوقف نشده و با صحت کامل در حال اجرا هستند عنوان کرد: در وضعیت کنونی که دولت بودجه ندارد و درآمد شهرداری مناسب نیست تنها راه آبادانی جذب سرمایه‌گذار است که تمام استان‌های موفق این کار را می‌کنند.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه ما در کرمانشاه سرمایه‌گذار را فراری می‌دهیم افزود: به طور نمونه سرمایه‌گذاری را که قرار بود هتل بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی را در کرمانشاه بسازد به دلیل موانع قانونی و سهم‌خواهی عده‌ای فراری دادیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در ایتالیا؛ چهار نفر پس از دریافت واکسن آسترازنکا جان باختند

وی با اشاره به اینکه اجرای برخی پروژه‌ها برای همه نقاط ایران خوب و دارای منفعت است اما برای کرمانشاه بد می‌شود گفت: پروژه‌ای همچون خیابان غذا به دلیل اینکه به عده‌ای غرفه تعلق نگرفت با مشکل مواجه و در واقع بد جلوه داده شد اما هرچقدر چوب لای چرخ ما بگذارند ما با قدرت ادامه می‌دهیم.

طلوعی با بیان اینکه ما باید انرژی خود را صرف خدمت به مردم کنیم و اگر مدیریت کلان شهر همبستگی داشتند اقدامات انجام شده دو برابر اکنون بود افزود: من برای آباد کردن شهر آمده‌ام نه اینکه به یاوه‌گویی برخی گوش کنم یا فرصت‌سوزی کنم. 

وی با اشاره به اینکه کرمانشاه در بن‌بست قرار دارد و کفه ترازو باید به سمت سرمایه‌گذار باشد که ماندگار شود عنوان کرد: ما تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم اما هنوز نیازهای مردم رفع نشده و ادعا نمی‌کنیم که کار ما بدون نقص و کامل است.

طلوعی با بیان اینکه آسفالت کوچه و خیابان حداقل نیاز مردم است گفت: امکان خرید قیر از بازار آزاد وجود ندارد و چون قیر مورد نیاز از ۲۰ مرداد به دست ما رسید فرصت زیادی برای آسفالت وجود نداشت اما به محض مساعد شدن هوا این اقدام از سر گرفته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه وجود مشکلات اقتصادی در تمام کشور سبب شده از برخی قوانین عقب‌نشینی کنیم عنوان کرد: حضور گسترده دستفروشان در خیابان مدرس و بازارهای کرمانشاه تخلف است اما شرایط اقتصادی مانع از برخورد با آن‌ها می‌شود.

انتهای پیام/۸۳۲/ ع