عبادالله کنجوریان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در صورت بی توجهی به ویروس کرونا و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با توجه به نمود ویروس کرونا در اشکال مختلف، شروع پیک چهارم این بیماری محتمل است. وی افزود: پیش از اجرای ممنوعیت‌های کرونایی طرح شهید سلیمانی در شهرستان هرسین، آمار مبتلایان به […]

عبادالله کنجوریان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در صورت بی توجهی به ویروس کرونا و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با توجه به نمود ویروس کرونا در اشکال مختلف، شروع پیک چهارم این بیماری محتمل است.

وی افزود: پیش از اجرای ممنوعیت‌های کرونایی طرح شهید سلیمانی در شهرستان هرسین، آمار مبتلایان به بیماری کرونا ۲ برابر میانگین کشوری بوده که پس از اجرای این طرح در نهایت وضعیت شهرستان آبی شد.

فرماندار شهرستان هرسین با اشاره به همکاری مردم در اجرای طرح شهید سلیمانی خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه از جمله مرکز بهداشت و درمان شهرستان هرسین، بسیج، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هلال احمر نقش به‌سزایی در کاهش شیوع این ویروس داشته‌اند.

وی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در شهرستان هرسین موفقیت‌آمیز بوده است، ادامه داد: بازگشایی مدارس در پایه‌های اول و دوم ابتدایی از ابتدای بهمن‌ماه در شهرستان هرسین با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حداقل تعداد دانش آموزان در هر کلاس انجام شده و جای نگرانی نیست.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سبزیجات را قبل از انجماد در فریزر "آنزیم زدایی" کنید