به گزارش خبرگزاری مهر، حسین خوش اقبال در جلسه ویژه بررسی برنامه‌های پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوانزای پرندگان در استان کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی جامعه، در صورت عدم اطلاع‌رسانی به موقع و همکاری و هماهنگی لازم در مقابله و کنترل این بیماری مشکلات فراوانی به وجود می‌آید. وی با اشاره به […]

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین خوش اقبال در جلسه ویژه بررسی برنامه‌های پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوانزای پرندگان در استان کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی جامعه، در صورت عدم اطلاع‌رسانی به موقع و همکاری و هماهنگی لازم در مقابله و کنترل این بیماری مشکلات فراوانی به وجود می‌آید.

وی با اشاره به ورود اثرگذار اتحادیه‌ها در کنترل بیماری‌های مربوط به طیور افزود: شرایط کشور و به تبع استان کرمانشاه به دلیل شیوع بیماری کرونا شکننده بوده و نباید مشکل دیگری اضافه شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: استان کرمانشاه در ردیف استان‌های مبتلا به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان قرار گرفته است.

وی با اشاره به لزوم جدی گرفتن آنفلوانزای مرغی برای جلوگیری از ایجاد مشکلات در استان کرمانشاه گفت: دغدغه مرغداران در استان باید به طور جدی پیگیری شود.

خوش اقبال گفت: پایش و مراقبت بیشتری برای پیشگیری و کنترل بیماری آنفلوانزای پرندگان ضروری بوده تا به صورت ناگهانی غافلگیر نشویم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اصغرخانی: فهیمی جزو استعدادهای آینده دار فوتبال ایران بود/ از شنیدن این خبر بسیار متأثر شدم