محسن رخصی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ارائه خدمات بانکداری اسلامی از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری چهار هزار و ۲۲۱ فقره وام قرض‌الحسنه به کرمانشاهیان پرداخت شده است. وی با بیان اینکه اعتبار این وام‌ها بیش از ۳۵ میلیارد و ۳۲۶ […]

محسن رخصی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ارائه خدمات بانکداری اسلامی از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری چهار هزار و ۲۲۱ فقره وام قرض‌الحسنه به کرمانشاهیان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار این وام‌ها بیش از ۳۵ میلیارد و ۳۲۶ میلیون تومان بوده است، افزود: تمامی وام‌ها به صورت قرض‌الحسنه به نیازمندان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: وام‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان غیر مددجو واجد شرایط تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: وام‌های قرض‌الحسنه در سه سرفصل اشتغال و خودکفایی، تأمین ودیعه و هزینه‌های مسکن و حمایتی پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: بخش قابل توجهی از اعتبارات وام‌های پرداختی توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از محل سپرده‌های خیران نیک‌اندیش نزد این صندوق تأمین می‌شود.

وی ادامه داد: خیران با به امانت گذاشتن وجوه خود نزد این صندوق یاری‌رسان نیازمندان در حل مشکلات پیش رو هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
صدری: ای کاش آن درخواست را از بودیمیر نداشتیم