محسن رخصی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ارائه خدمات بانکداری اسلامی از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری چهار هزار و ۲۲۱ فقره وام قرض‌الحسنه به کرمانشاهیان پرداخت شده است. وی با بیان اینکه اعتبار این وام‌ها بیش از ۳۵ میلیارد و ۳۲۶ […]

محسن رخصی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ارائه خدمات بانکداری اسلامی از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری چهار هزار و ۲۲۱ فقره وام قرض‌الحسنه به کرمانشاهیان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار این وام‌ها بیش از ۳۵ میلیارد و ۳۲۶ میلیون تومان بوده است، افزود: تمامی وام‌ها به صورت قرض‌الحسنه به نیازمندان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: وام‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان غیر مددجو واجد شرایط تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: وام‌های قرض‌الحسنه در سه سرفصل اشتغال و خودکفایی، تأمین ودیعه و هزینه‌های مسکن و حمایتی پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: بخش قابل توجهی از اعتبارات وام‌های پرداختی توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از محل سپرده‌های خیران نیک‌اندیش نزد این صندوق تأمین می‌شود.

وی ادامه داد: خیران با به امانت گذاشتن وجوه خود نزد این صندوق یاری‌رسان نیازمندان در حل مشکلات پیش رو هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هیچ بحرانی بدون مشارکت مردم جمع نمی‌شود/ مردم به کرونا سادهنگاه نکنند، پیروز می‌شویم