معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری شخصی خبر داد که در یک درگیری در اوج عصبانیت با شلیک گلوله برادر همسر سابق خود را از پای درآورد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از وقوع یک درگیری خانوادگی منجر به تیراندازی در شهرک کیهانشهر، گروهی از […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری شخصی خبر داد که در یک درگیری در اوج عصبانیت با شلیک گلوله برادر همسر سابق خود را از پای درآورد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از وقوع یک یک لحظه عصبانیت داماد جان برادر زن سابق را گرفتدرگیری خانوادگی منجر به تیراندازی در شهرک کیهانشهر، گروهی از ماموران به محل اعزام شدند و در تحقیقات به عمل آمده از سوی پلیس مشخص شد مرد جوانی به منظور ملاقات با فرزندش، به درب منزل همسر سابق خود مراجعه می‌کند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: این شخص پس از حضور در حیات منزل و مشاهده برادر همسر سابق خود که اختلافات قدیمی با یکدیگر داشته اند با او درگیر و به وسیله کلت کمری یک تیر به وی شلیک کرده و متواری می‌شود.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با اشاره به جان باختن مجروح ۴۲ ساله در بیمارستان، افزود: ماموران با دریافت این گزارش به سرعت اقدامات اطلاعاتی خود را برای دستگیری قاتل متواری آغاز و به فاصله کوتاهی از وقوع حادثه موفق می‌شوند وی را به دام بیندازند.

وی با اشاره به اعتراف قاتل در خصوص ارتکاب جرم و تیراندازی به سمت برادر همسر سابق خود، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انجام عملیات جونده کشی برای پیشگیری و کنترل بیماریسالک