در پایان معاملات امروز بازار سهام اوراق سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی بعد از روند نزولی ۲۰۰ هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان رسید. این افت قیمت درحالی است که ارزش سهام عدالت در آذر ماه به ۱۴/۲ میلیون تومان رسیده بود اما با روند نزولی نمادهای تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت […]

در پایان معاملات امروز بازار سهام اوراق سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی بعد از روند نزولی ۲۰۰ هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان رسید. این افت قیمت درحالی است که ارزش سهام عدالت در آذر ماه به ۱۴/۲ میلیون تومان رسیده بود اما با روند نزولی نمادهای تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت تا ۹/۵ میلیون تومان نیز ریزش کرد.

از طرف دیگر فروش این سبد در بازار سهام متوقف شده و دارندگان سهام عدالت فقط شاهد تماشای ریزش ارزش دارایی خود هستند. آن هم سهام عدالتی که قرار بود پشتوانه‌ای برای مردم باشد اما ارزش این سبد از مرداد ماه تا امروز نصف شده است.

همچنین اخباری مبنی بر اعطای کارت اعتباری به اندازه مبلغ سهام عدالت منتشر شد اما هنوز خبری از کارت اعتباری برای سهامداران عدالت نیست.

در حالی که سهام عدالت در آستانه آزادسازی ۳۰ درصد سوم قرار دارد هنوز هیچ اقدامی برای از سرگیری فروش این سبد در بازار سهام انجام نشده است و سهامداران به دلیل ریزش‌های اخیر بازار سهام نگران افت بیشتر دارایی خود در بورس هستند.

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جذب ۳۹۰۰۰ حامی جدید در کرمانشاه در پویش ایران مهربان