پیدا شدن جسد یک مرد بازنشسته در کوه های سعادت آباد پلیس را برای تحقیق به صحنه جرم کشاند. به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عقربه ها ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه دوشنبه ۶ بهمن امسال چند کوهنورد برای کوهنوردی به ارتفاعات سعادت آباد رفته بودند که با جسد یک مرد در ته دره روبرو شدند. خیلی زود […]

پیدا شدن جسد یک مرد بازنشسته در کوه های سعادت آباد پلیس را برای تحقیق به صحنه جرم کشاند.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عقربه ها ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه دوشنبه ۶ بهمن امسال چند کوهنورد برای کوهنوردی به ارتفاعات سعادت آباد رفته بودند که با جسد یک مرد در ته دره روبرو شدند.

خیلی زود ماجرای پیدا شدن جسد یک مرد به پلیس ۱۱۰ ، تیمی از ماموران ۱۶۴ ولنجک برای تحقیق به محل اعزام شدند و با حضور در انتهای دره با جسد مرد ۸۰ ساله ای روبرو شدند.

بدین ترتیب ماموران در بررسی جسد مرد ۸۰ ساله موفق به پیدا کردن کارت شناسایی اش که نشان از آن داشت این مرد بازنشسته یکی از اداره ها است و خانواده وی نیز در ادامه شناسایی شد.

تیم پلیسی در این مرحله از خانواده مرد بازنشسته اطلاع پیدا کردند که این مرد هیچ اختلاف و مشکلی با خانواده اش نداشته است.

بنا بر این گزارش، بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا جسد مرد بازنشسته به پزشکی قانونی منتقل کنند تا علت مرگ این مرد مشخص شود و تحقیقات تکمیلی در این پرونده مرموز در دستور کار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را ای

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حلیم؛ 25 هزار تومان و آش عباسعلی؛ 32 هزار تومان