حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد مرتضوی مقدم در بدو ورود به فرودگاه شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس در جمع خبرنگاران افزود: یکی از وظایف مهم دیوان عالی کشور نظارت بر پرونده‌ها است که بخشی از این نظارت‌ها از طریق رسیدگی به پرونده‌های ارسالی به دیوان محقق می‌شود. وی با بیان اینکه در راستای وظیفه دیوان عالی کشور […]

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد مرتضوی مقدم در بدو ورود به فرودگاه شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس در جمع خبرنگاران افزود: یکی از وظایف مهم دیوان عالی کشور نظارت بر پرونده‌ها است که بخشی از این نظارت‌ها از طریق رسیدگی به پرونده‌های ارسالی به دیوان محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه در راستای وظیفه دیوان عالی کشور در خصوص نظارت بر احکام دادگاه های سراسر کشور سفرهای استانی انجام می شود، افزود: به این منظور هیأت‌های بازرسی متشکل از قضات مجرب دیوان به استان‌ها سفر می‌کنند و در مدت حضور خود پرونده‌ها را بررسی می‌کنند.

رییس دیوان عالی کشور گفت: حضور میدانی در دادگستری و دادگاه ها از برنامه هایی است که به این منظور همکاران ما به صورت دوره ای و مرتب به استانهای مختلف سفر  و با حضور یک هفته ایی پرونده ها را بررسی می کنند و در پایان با حضور من در این مراکز ، پرونده ها جمع بندی می شود.

به گزارش فرتاک نیوز، دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان و بازرسی از شعب و مراجع قضایی و نظارت بر پرونده‌ها، ملاقات با خانواده های معزز شهدا و نشست با مسوولان قضایی استان هرمزگان از برنامه های سفر رییس دیوان عالی کشور به هرمزگان است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف بیش از ۶ تُن پوست مرغ در کرمانشاه