محسن عاشوری در مورد عملکرد تیمش در هفته های سپری شده می گوید: عملکرد تیم ما در فاز دفاعی خوب بوده است. ۶ گل خورده ایم و بعد از مس کرمان صاحب بهترین خط دفاعی هستیم که دو گل از این ۶ گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است و در بازی با […]

محسن عاشوری در مورد عملکرد تیمش در هفته های سپری شده می گوید: عملکرد تیم ما در فاز دفاعی خوب بوده است. ۶ گل خورده ایم و بعد از مس کرمان صاحب بهترین خط دفاعی هستیم که دو گل از این ۶ گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است و در بازی با استقلال ملاثانی هم دروازه ما با گل به خودی باز شد. در فازتهاجمی هم در ایجاد موقعیت خوب بوده ایم اما در استفاده از موقعیت ها ایراد داریم که باید این مشکلات را برطرف کنیم و حتما در تمرینات این کار را انجام خواهیم داد.

سرمربی تیم بادران در پاسخ به این سوال که آیا امتیازات از دست رفته به دلیل این است او رهبری تیمی را برعهده گرفته که خودش نبسته؟ گفت: من آگاهانه هدایت تیم را قبول کرده ام. از مجموعه مدیریتی باشگاه بادران هم تشکر می کنم که در حد بضاعت خواسته های کادر فنی را بر آورده کردند. خب من دیر به اردوی تیم ملحق شدم و زمان برد تا ایده های خود را به تیم القاء کنم. ما آزمون و خطاها را پشت سر گذاشتم و با توجه به تلاشی که در تمرینات داشته ایم و این روند را دنبال می کنیم تلاش خواهیم کرد در بازی های آینده در موقعیت طلبی تیم بهتری نشان دهیم. در بازی با استقلال ملاثانی و به خصوص در نیمه دوم برای رسیدن به سه امتیاز مسابقه موقعیت های خوبی را به دست آوردیم. اما همان طور که گفتم باید بهتر به توپ ضربه بزنیم. باتجربه ها و جوانان خوبی در اردوی تیم حضور دارند که من کاملا از آنها راضی هستم و بر این عقیده ام الان هم خیلی از آنها شایسته بازی در لیگ برتر هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جرارد پیکه: بارسلونا هنوز زنده است

محسن عاشوری در پاسخ به این سوال که چه هدفی را در بادران دنبال می کند؛ گفت: در لیگ یک خیلی ازتیم ها از صعود به لیگ برتر حرف می زنند. حتی خیلی از آنها که یک زمین تمرین خوب برای بازی ندارند. این جای ایرادی ندارد. اما من برای خود اصولی دارم. هدف اول من بهبود کیفیت فنی بچه ها است و اینکه چیزی به آنها اضافه کنم. اینکه فوتبال را به گونه ای بازی کنیم که از میزان تلاش و هم چنین کیفیتی که ارایه می دهیم لذت ببریم. اگر این در کار مجدانه باشیم نه تنها به لیگ برتر صعود می کنیم بلکه می توانیم در لیگ برتر هم ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان باشیم. صداقت و تلاش بدون شک با موفقیت همراه خواهد بود. اما هدف الان من فکر کردن به بازی بعدی است نه چیز دیگری.

سرمربی تیم بادران در پایان در خصوص اینکه چرا بر خلاف خیلی از مربیان تیم های دسته اولی روی نیمکت سر و صدا نمی کند؟ گفت: من نیازی به انجام این کار نمی بینم. ما آنی را بازی می کنیم که تمرین می کنیم و اگر نکته ای است باید در تمرین به بازیکن گوشزد شود و سعی ام بر این است در کنار خط بازی تیم را دنبال کنم و اگر نکته ای لازم است به بچه ها یادآوری کنم و در صورت نیاز تغییر ایجاد کنم. سر و صداها در کنار زمین اگر به بهبود کیفیت فوتبال کمک می کرد قطعا اروپایی ها این کار را انجام می دادند. محسن عاشوری در پایان در خصوص داوری ها در لیگ یک گفت: ما در برخی از بازی ها از اشتباهات داوری متضرر شدیم و شاید خیلی از تیم ها هم همانند ما آسیب دیده اند. اما به شخصه قدردان زحمات داوران هستم. آنها حتی هدست رادیویی ندارند و میزان دستمزد آنها بسیار اندک است. در چنین شرایطی خیلی از مربیان سر و صدا می کنند که داور را تحت تاثیر قرار دهند که این کار درست و اخلاقی نیست. این تضییع حق حریف و فریب داور است که من چنین موضوعی را نمی پسندم و در قاموس مربیگری من جایی ندارد. حتی من مخالف این هستم بازیکنی خود را بی دلیل به زمین بی اندازد. چون این دروغ گفتن به داور و تیم حریف است. تنها خواهش من از داوران به خصوص داوران جوان این است که در قضاوت بازی مماشات و مراعات نداشته باشند و قوانین را به خوبی اجراء کنند به این خاطر که قوانین برای زیباتر کردن فوتبال است. نمونه اش در همین بازی اخیر نیمکت تیم حریف به دلیل رفتارهایی که داشت باید بارها و بارها باید با تذکر و کارت داور مواجه می شد اما این اتفاق صورت نگرفت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
به قارچ‌های سمی دست نزنید