رئال مادرید طی هفته‌های اخیر روزهای بسیار پرنوسانی را تجربه کرده است. تیم زین الدین زیدان اخیراً در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا مقابل اتلتیکو بیلبائو شکست خورد و پس از آن با شکست برابر تیم ناشناخته آلکویانو از رقابت های کوپا دل ری کنار رفت. با این حال کهکشانی ها در دیدار ابتدای هفته مقابل […]

رئال مادرید طی هفته‌های اخیر روزهای بسیار پرنوسانی را تجربه کرده است. تیم زین الدین زیدان اخیراً در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا مقابل اتلتیکو بیلبائو شکست خورد و پس از آن با شکست برابر تیم ناشناخته آلکویانو از رقابت های کوپا دل ری کنار رفت.

با این حال کهکشانی ها در دیدار ابتدای هفته مقابل آلاوس که زین الدین زیدان را به دلیل ابتلا به کرونا در کنار خود نداشتند، با نتیجه ۴-۱ حریف شان را شکست دادند تا آرامش نسبی به اردوی لوس بلانکوس بازگشته باشد و این تیم با امید بیشتری به ادامه فصل نگاه کند.

به گزارش فرتاک نیوز،طی یکی دو فصل اخیر رئال مادرید نشان داده وابستگی زیادی به کاپیتان خود یعنی سرخیو راموس داشته و در دیدارهایی که مدافع اسپانیایی به هر دلیلی غایب بوده آنها نتایج خیلی خوبی کسب نکرده اند.‌ راموس بعد از دیدار برابر بیلبائو دو بازی رئال برابر آلکویانو و آلاوس را به دلیل مصدومیت عضلانی از دست داده بود و حالا آاس گزارش داده که آسیب دیدگی ال کاپیتانو هنوز به طور کامل بهبود نیافته و او در بازی هفته آینده لوس بلانکوس برابر لوانته نیز غایب خواهد بود.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وضعیت معیشت و اشتغال مردم سرپل‌ذهاب در گرو بازگشایی مرز«تیله‌کو»