بعد از پایان همکاری مهدی رسول پناه در باشگاه پرسپولیس، وزارت ورزش دست به تغییراتی در اعضای هیات مدیره این باشگاه زد. جعفر سمیعی که پیش از این به عنوان مدیرعامل باشگاه فعالیت داشت، به عضویت هیات مدیره در آمد و مجید صدری نیز به عنوان عضو جدید هیات مدیره این باشگاه معرفی شد. امروز […]

بعد از پایان همکاری مهدی رسول پناه در باشگاه پرسپولیس، وزارت ورزش دست به تغییراتی در اعضای هیات مدیره این باشگاه زد. جعفر سمیعی که پیش از این به عنوان مدیرعامل باشگاه فعالیت داشت، به عضویت هیات مدیره در آمد و مجید صدری نیز به عنوان عضو جدید هیات مدیره این باشگاه معرفی شد.

امروز نیز جلسه هیات مدیره این باشگاه با حضور اعضای جدید و سابق برگزار شد که در پایان آن مجید صدری به عنوان ریاست این هیات مدیره معرفی و به طور رسمی جانشین مهدی رسول پناه در این پست شد.

به گزارش فرتاک نیوز،پرسپولیس در این فصل طی ۱۰ بازی و با کسب ۱۵ امتیاز در رده دهم جدول جا گرفته است و اکنون هیات مدیره این باشگاه امیدوار است با تامین منابع مالی لازم، ضمن پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی، بدهی‌ها و پرونده‌های خارجی این باشگاه را نیز سر و سامان دهند.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خطرات خوردن "زولبیا و بامیه" در روزهای کرونایی!