تیم فوتبال فولادخوزستان عصر امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف پولاد اکسین ایذه رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه شش بر صفر به سود شاگردان نکونام به پایان رسید. فولاد خوزستان روز گذشته در دیدار برابر ماشین‌سازی موفق به کسب پیروزی شده بود تا با ۱۸ امتیاز در رده پنجم جدول قرار بگیرد. […]

تیم فوتبال فولادخوزستان عصر امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف پولاد اکسین ایذه رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه شش بر صفر به سود شاگردان نکونام به پایان رسید. فولاد خوزستان روز گذشته در دیدار برابر ماشین‌سازی موفق به کسب پیروزی شده بود تا با ۱۸ امتیاز در رده پنجم جدول قرار بگیرد.

به گزارش فرتاک نیوز،تیم پولاد اکسین ایذه به سرمربی گری رضا مرادی کاپیتان قشقایی شیراز و همچنین یحیی اسکندری، در لیگ استان خوزستان شاغل است و تمامی بازیکنان این تیم ایذه‌ای هستند. رضا مرادی کاپیتان سابق فولادنوین در تیمش از بازیکنان رده جوانان و امید استفاده کرده است و تنها چند ۳_۴ بازیکن بزرگسال حضور دارد. او امیدوار است تا بتواند بازیکنانی چون ایمان مبعلی، رضا نوروزی، ساسان شیرمردی، عارف آقاسی، عارف غلام‌پور، مجتبی حق‌دوست، یوسف کی‌شمس و … دوباره از ایذه به فوتبال ایران معرفی کند. قطعا این دیدارها فارغ از نتیجه می‌تواند به افزایش روحیه و تجربه بازیکنان جوان منجر شود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مشترکان همراه اول در کرمانشاه زیر چتر فناوری ۳G و ۴G