به گزارش خبرنگار کردپرس شهردار کرمانشاه در این نشست در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد عدم حضورش در جلسات شورای شهر عنوان کرد: آشفتگی شورا و بی احترامی اصلی‌ترین دلیل عدم حضور من در جلسات شورا است. در دو نوبت جلسات رسمی نشدند و تعداد اعضای شورا به حد نصاب نرسید و این بی […]

به گزارش خبرنگار کردپرس شهردار کرمانشاه در این نشست در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد عدم حضورش در جلسات شورای شهر عنوان کرد: آشفتگی شورا و بی احترامی اصلی‌ترین دلیل عدم حضور من در جلسات شورا است. در دو نوبت جلسات رسمی نشدند و تعداد اعضای شورا به حد نصاب نرسید و این بی احترامی است.

وی ادامه داد: از لحاظ قانونی من این اجازه را دارم خودم یا نماینده من در جلسات شرکت کنیم که متاسفانه به نمایند من بی احترامی شده است.

سعید طلوعی ادامه داد: در همه شهرهای بزرگ از شهردار اجرای پروژه های بزرگ می خواهند اما متاسفانه در کرمانشاه هر پروژه ای را که می خواهیم شروع کنیم چوب لای چرخ آن می‌گذارند.

وی ادامه داد: روحیه من باعث می شود دست از کار برندارم اما متاسفانه در صورتی که در همه کلانشهر ها بابت انجام نشدن کار از افراد می پرسند و مورد بازخواست قرار می‌گیرند در کرمانشاه برای اجرای هر پروژه ما مورد بازخواست قرار می گیریم.

شهردارکرمانشاه با اظهار تاسف از اینکه در کرمانشاه سرمایه گذاران را فراری می دهند؛ در ادامه عنوان کرد: هر وقت ما کسی را راضی به سرمایه‌گذاری در کرمانشاه می‌کنیم در ادامه آنقدر سنگ جلوی پای پروژه می افتد و سرمایه‌گذاران را خسته و آشفته می‌کنند و از این کار پیشمان می شوند. با توجه به اوضاع مالی دولت و شهرداری، بهترین گزینه برای پیش رفتن پروژه ها و انجام پروژه ها، استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی است و در تمام کلانشهرها این اتفاق می افتد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تکلیف پروژه صادرات صنایع‌دستی استان کرمانشاه چه میشود؟

وی ادامه داد: ما تمام تلاش مان را برای توسعه و آبادانی شهر به کار گرفته ایم اما اگر این نامهربانی ها و چوب لای چرخ گذاشتن ها نباشد و مدیران حوزه های مختلف با هم مهربان تر و همراه تر باشند؛ پیشرفت پروژه ها با سرعت بیشتری انجام می شود.

در پایان سعید طلوعی در مورد موضوع پذیره ها گفت: در تمام شهرها پذیره ها و جریمه ها به قیمت روز حساب می شود و اگر اینطور حساب نشود به نوعی به نفع متخلفین است. متاسفانه مصوبه شورای کرمانشاه  می گوید جریمه ها بر اساس سال ساخت باشند. شهرداری کرمانشاه کاری خلاف قانون انجام نداده مانند بقیه شهر های کشور عمل کرده این مصوبه شورا  باید اصلاح شود.