سرویس کرمانشاه_ دبیر کل اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر هیات تجاری و اقتصادی استان«حلبچه» به کرمانشاه خبر داد. به گزارش و به نقل از روابط عمومی اتاق کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری استان حلبچه عراق روز چهارشنبه (۸ بهمن) به کرمانشاه می آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن) در استان حضور دارند. وی […]

سفر هیات تجاری حلبچه به کرمانشاه

سرویس کرمانشاه_ دبیر کل اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر هیات تجاری و اقتصادی استان«حلبچه» به کرمانشاه خبر داد.

به گزارش و به نقل از روابط عمومی اتاق کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری استان حلبچه عراق روز چهارشنبه (۸ بهمن) به کرمانشاه می آیند و تا روز جمعه (۱۰بهمن) در استان حضور دارند.

وی افزود: این هیات تجاری به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی حلبچه و با حضور اعضای هیات رییسه اتاق حلبچه و جمعی از بازرگانان این استان می باشند و هدف از این سفر  توسعه روابط اقتصادی و مبادلات تجاری بین دو استان است.

به گفته دبیرکل اتاق کرمانشاه، توسعه همکاری اقتصادی بین دو طرف و به ویژه در بعد توریسم درمانی از موارد مورد تاکید در این سفر است.

پناهی از حلبچه به عنوان یک استان مهم و تأثیرگذار عراق یاد کرد و گفت: باوجود داشتن دو مرز مشترک شوشمی و شیخ صله با کرمانشاه، تقویت ارتباط با این استان ضروری می‌باشد.
وی بازدید از برخی واحد‌های صنعتی، بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، دیدار با استاندار و مسئولین اقتصادی و همچنین نشست با فعالان اقتصادی کرمانشاه را از جمله برنامه‌های سفر این هیات اقتصادی به کرمانشاه اعلام کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
غرب استان کرمانشاه در وضعیت بحران/ مدارس تعطیل شد