رقابت‌های دور رفت لیگ دسته اول سری ب کشور به میزبانی کرمانشاه در سالن‌های شهید بهشتی و سالن هادیان در حال برگزاری است، این رقابت‌ها در تاریخ ۷ تا ۱۴ بهمن‌ماه جاری با حضور هفت تیم انجام می‌شود. تیم بعثت کرمانشاه در اولین بازی خود با نتیجه ۲ بر ۳ مغلوب تیم سپهر قزوین شد. […]

 رقابت‌های دور رفت لیگ دسته اول سری ب کشور به میزبانی کرمانشاه در سالن‌های شهید بهشتی و سالن هادیان در حال برگزاری است، این رقابت‌ها در تاریخ ۷ تا ۱۴ بهمن‌ماه جاری با حضور هفت تیم انجام می‌شود.

تیم بعثت کرمانشاه در اولین بازی خود با نتیجه ۲ بر ۳ مغلوب تیم سپهر قزوین شد.

سرمربی تیم بعثت کرمانشاه در گفت‌وگو با فارس در خصوص رقابت بین دو تیم قزوین و کرمانشاه، اظهار داشت: در مرحله پایانی مسابقه، بازی را با امتیاز ۱۳ به ۱۵ واگذار کردیم.

محمود کسعلی افزود: تیم کرمانشاه در مقابل تیم پرقدرتی قرار گرفت  و این نوعی تجربه باارزشی محسوب می‌شود، امید داریم که در آینده کمبودها را جبران کنیم و بازی بهتری از خود به نمایش بگذاریم.

وی  در خصوص دلیل  اعلام آمادگی دیر هنگام این تیم، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ایجاد محدودیت‌های ناشی از آن برای مسابقات دیر مهیا شدیم، اما تجربه خوبی برای تیم خواهد بود و در آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت.

مدیر عامل تیم بعثت کرمانشاهدر ادامه با اشاره به پایین بودن سن اکثر بازیکنان تیم، گفت: تیم بعثت متشکل از افراد جوان باتجربه کم است، بازی خوبی انجام شد که این خود می‌تواند تجربه‌ای برای ورزشکاران تیم بعثت باشد، در بازی‌های آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت.

افشین حسنی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی و اعمال محدودیت‌ها، مسابقات با حضور مسئولین مربوطه، مربیان، داوران و ورزشکاران در سالن بدون حضور تماشاچی برگزار شد.

حسنی در پایان با توجه به ظرفیت باشگاه بعثت در رشته‌های ورزش، گفت: هدف باشگاه بعثت خدمت به عرصه ورزش و ورزشکاران است و سعی در فعالیت رشته‌های مختلف دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
راه های تقویت ریه برای مبارزه با کرونا

سرمربی تیم سپهر قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص این بازی، اظهار داشت: بازی پرهیجانی را از سمت دو تیم شاهد بودیم.

مرتضی بخشی افزود: تیم قزوین در دو دست(ست) اول بازی راحتی داشت، اما دست سوم و چهارم بدلیل عدم تمرکز کافی کنترل بازی از دستمان خارج شد ولی مجدد در ست پنجم امتیازات را به نفع خود کسب کردیم.

وی دلیل بازی قوی و موفق خود را در داشتن ورزشکاران جوان و باتجربه دانست و افزود: وجود افراد باتجربه در تیم موجب یادگیری جوان‌ها از آن‌ها و استفاده از تکنیک‌ها در حین مسابقه شده است.

انتهای پیام/پ