به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، کرم محمدی فرماندار دالاهو امروز به همراه کریمی مدیر صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان، میرزایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و تعدادی از مدیران و کارشناسان این حوزه، از چند کارگاه فرآوری و بسته بندی منطقه ریجاب بازدید کردند. تعدادی از مالکان این کارگاه‌ها و جمعی از باغداران منطقه، مشکلات […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، کرم محمدی فرماندار دالاهو امروز به همراه کریمی مدیر صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان، میرزایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و تعدادی از مدیران و کارشناسان این حوزه، از چند کارگاه فرآوری و بسته بندی منطقه ریجاب بازدید کردند.

تعدادی از مالکان این کارگاه‌ها و جمعی از باغداران منطقه، مشکلات و نارسایی‌ها و همچنین انتظارات خود را در این بازدید به مسئولان اعلام کردند.

میرزایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دالاهو گزارشی از وضعیت تولیدات منطقه را ارائه و اظهار داشت: ریجاب قطب تولید زیتون، انجیر و ماهی استان کرمانشاه است و سالیانه بیش از ۴ هزار تن انجیر خشک، بیش از ۳ هزار تن زیتون و بیش از ۶ هزار تن ماهی در این منطقه تولید می‌شود.

کرم محمدی فرماندار دالاهو، با اشاره به انبوه تولید زیتون،گردو، انجیر و منحصربه فرد بودن انجیر ریجاب و صادرات ده‌ها تنی به کشورهای اروپایی و عراق، ضمن تشکر از تلاش و سخت‌کوشی زنان و مردان این خطه از میهن اسلامی، اظهار داشت: اهالی ریجاب فداکاران عرصه تولید و اشتغال هستید و ما وظیفه داریم تا با تمام وجود در جهت برطرف کردن مشکلات فراروی آن‌ها تا حد توان تلاش کنیم.

وی در ادامه افزود: ساماندهی کارگاه‌های فرآوری و بسته‌بندی را با جدیت پیگیری خواهیم کرد، این مسئله علاوه بر افزایش درآمد، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی منطقه را در پی خواهد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حضور تیم راهیان کرمانشاه در لیگ یک فوتبال نیازمند حمایت ویژهاست