عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: ویژه‌برنامه‌های دهه فجر امسال به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سال‌های گذشته و متناسب با پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه ۲۴ کارگروه تخصصی برنامه‌های دهه فجر تشکیل شده است عنوان کرد: برای بیش از ۸۰۰۰ برنامه در استان به مناسبت ایام‌الله […]

عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: ویژه‌برنامه‌های دهه فجر امسال به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سال‌های گذشته و متناسب با پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ۲۴ کارگروه تخصصی برنامه‌های دهه فجر تشکیل شده است عنوان کرد: برای بیش از ۸۰۰۰ برنامه در استان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر برنامه‌ریزی شده که به ترتیب عناوین روزها برگزار می‌شود.

سروری گفت: در یوم‌الله دوازدهم بهمن همزمان با سالروز ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی با حضور مسئولان و خانواده شهدا در مزار شهدا به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام می‌شود.

وی با بیان اینکه رژه موتورسواران نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در ساعت ۹:۳۳ صبح روز یکشنبه دوازدهم بهمن برگزار می‌شود افزود: زنگ انقلاب همزمان با سراسر استان در مدارس پیش‌بینی شده نواخته می‌شود.

سروری با اشاره به ویژه برنامه سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) که همزمان با ولادت امام خمینی(ره) است عنوان کرد: شب ۲۲ بهمن مراسم نورافشانی در سه نقطه شهر کرمانشاه همزمان با بانگ الله‌اکبر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۸۳۲/ش

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اسماعیلی: در حال بازسازی زیرساخت‌های فرهنگی کشور هستیم