غلامرضا مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: با تعامل مردم و اجرای محدودیت‌ها و طرح شهید سلیمانی روند بیماری کرونا در شهرستان کاهش چشمگیری داشت و از ابتدای دی ماه مورد فوتی ناشی از کرونا نداشتیم. وی با بیان اینکه تعداد بستری‌ها در مراکز درمانی تک‌رقمی شد عنوان کرد: در چند […]

غلامرضا مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: با تعامل مردم و اجرای محدودیت‌ها و طرح شهید سلیمانی روند بیماری کرونا در شهرستان کاهش چشمگیری داشت و از ابتدای دی ماه مورد فوتی ناشی از کرونا نداشتیم.

وی با بیان اینکه تعداد بستری‌ها در مراکز درمانی تک‌رقمی شد عنوان کرد: در چند روز گذشته تعداد بیماران بستری دوباره سیر صعودی پیدا کرده و به تعداد ۱۰ یا ۱۱ نفر در روز رسیده و نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است.

فرماندار سنقر و کلیایی گفت: ستاد کرونا در شهرستان تشکیل شد و تدابیر لازم به ویژه در زمینه هشدار، نظارت‌ و پیشگیری اندیشیده شده است.

وی افزود: از مردم درخواست داریم از دورهمی‌ها و اجتماعات غیرضروری خودداری و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند که شاهد قطع زنجیره باشیم.

بعد از موج سوم و افزایش تعداد بستری ها و فوت شده‌ها در پاییز امسال با اقداماتی همچون اجرای طرح شهید سلیمانی و همکاری مردم شیوع بیماری روند نزولی پیدا کرد اما به خفته مسئوبان علوم پزشکی اکنون با ساده‌انگاری مردم آمار بستری‌ها دوباره سیر صعودی پیدا کرده است.

انتهای پیام/۸۳۲/ی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ممنوعیت فروش هر گونه دارو و مکمل غذایی به صورتاینترنتی