ایسنا/کرمانشاه تیم بعثت کرمانشاه در دور رفت مرحله مقدماتی گروه اول رقابت های سری B لیگ دسته اول والیبال برابر تیم انقلاب قم با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی دست یافت. فرهمند سال افزون رئیس هیات والیبال استان پس از این دیدار که عصر امروز(۸ بهمن) در سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی برگزار […]

ایسنا/کرمانشاه تیم بعثت کرمانشاه در دور رفت مرحله مقدماتی گروه اول رقابت های سری B لیگ دسته اول والیبال برابر تیم انقلاب قم با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی دست یافت.

فرهمند سال افزون رئیس هیات والیبال استان پس از این دیدار که عصر امروز(۸ بهمن) در سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، در گفت و گو با ایسنا، با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم بعثت برابر حریف قمی، اظهار کرد: به نسبت دیداری که دیروز برابر سپهر قزوین داشتیم، عملکرد بازیکنان بسیار بهتر بود.

وی افزود: باتوجه به اینکه بازیکنان دومین بازی خود را انجام می دادند، برای همین در بازی امروز دیگر استرس بالایی نداشتند و کمتر دچار اشتباهات فردی می شدند.

رئیس هیات والیبال استان گفت: البته تیم حریف هم تیمی قدرتمند بود، بگونه ای که در ست های دوم و سوم نتیجه بازی بسیار نزدیک شد و پایاپای پیش می رفتیم، با این‌حال ما پیروز میدان شدیم.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع در سرویس ها به نسبت تیم حریف بهتر عمل کردیم و با این امتیاز خوب توانستیم نتیجه را به نفع خود به پایان برسانیم.

در دیگر دیدارهای رفت مرحله مقدماتی گروه اول رقابت های سری B لیگ دسته اول والیبال به میزبانی کرمانشاه از ساعت ۱۴:۳۰ امروز(چهارشنبه) دو دیدار برگزار شد که دیدار بین تیم های فود فود مشهد و سپهر قزوین با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم فود فود مشهد به پایان رسید و دیدار تیم های پرواز تبریز و نیروی زمینی تهران هم با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم تهرانی پایان یافت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کاهش ۱۴ درصدی تلفات جاده‌ای در استان کرمانشاه

همچنین از ساعت ۱۷ عصر همزمان با دیدار دوتیم بعثت کرمانشاه و انقلاب قم در سالن شهید بهشتی، تیم های قزوین جوان و شهرداری محمدیار ارومیه هم در سالن شهید هادیان به مصاف هم رفتند که این دیدار هم با نتیجه ۳ بر یک به سود حریف قزوینی تمام شد.

انتهای پیام