ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه، هوای کرمانشاه امروز (۸ بهمن) در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت. آذر ولی‌زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس اطلاعاتی که از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای کرمانشاه کسب کردیم، میانگین ذرات معلق موجود در هوای کرمانشاه طی ۲۴ […]

ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه، هوای کرمانشاه امروز (۸ بهمن) در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت.

آذر ولی‌زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس اطلاعاتی که از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای کرمانشاه کسب کردیم، میانگین ذرات معلق موجود در هوای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت اخیر (یازده صبح هفتم بهمن تا یازده صبح هشتم بهمن) ۱۰۳ میکروگرم بر مترمکعب هوا بود که بیانگر وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

وی با بیان اینکه این میزان ذرات معلق فقط سه میکروگرم بر مترمکعب هوا بیشتر از شرایط عادی است و وضعیت چندان نامناسبی نداریم، ادامه داد: با توجه به اینکه فعلا وزش باد و یا بارندگی در پیش نداریم، احتمال افزایش این غلظت وجود دارد.

به گفته معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه، اگر وضعیت ثبات جوی تا فردا(پنجشنبه) به همین شکل ادامه داشته باشد، ممکن است فردا نیز با افزایش غلظت ذرات آلاینده در هوای شهر کرمانشاه مواجه باشیم.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بخشودگی ۲ برابری جرایم رانندگی در کرمانشاه