آخرین اخبار

رئیس هیات استان: اشتباهات فردی زیادی داشتیم

بهمن ۹, ۱۳۹۹

ایسنا/کرمانشاه تیم بعثت کرمانشاه در اولین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های گروه “الف” لیگ دسته اول والیبال – سری B – بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به تیم سپهر قزوین واگذار کرد.

این رقابت ها از روز گذشته(هفتم بهمن) با حضور هشت تیم قزوین جوان، پرواز تبریز، فود فود مشهد، شهرداری محمدیار، انقلاب قم، نیروی زمینی تهران، بعثت کرمانشاه و سپهر قزوین به میزبانی کرمانشاه آغاز شد و تیم بعثت کرمانشاه در اولین دیدار خود نتیجه را واگذار کرد.

فرهمند سال افزون رئیس هیات والیبال استان کرمانشاه پس از پایان این دیدار که در سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بازی را خوب شروع نکردیم و همین باعث شد تا در ست اول و دوم نتیجه را واگذار کنیم.

وی گفت: در ست سوم تا حدودی توانستیم بازی را بدست بگیریم و در این ست و ست چهارم پیروز میدان بودیم، اما در نهایت ست پنجم را واگذار کردیم تا این دیدار به نفع تیم قزوینی به پایان برسد.

سال افزون افزود: اکثر بازیکنان تیم بعثت کرمانشاه در این دیدار را بازیکنان جوانی تشکیل می دادند که برای اولین بار بود در یک دیدار رسمی حضور داشتند.

وی تصریح کرد: باتوجه به بی تجربگی بازیکنانمان، اشتباهات فردی زیادی حین این دیدار داشتیم که امیدواریم در بازی های بعدی کمتر شود.

رئیس هیات والیبال استان افزود: علیرغم اینکه تماشاگری در سالن حضور نداشت، اما باتوجه به اینکه میزبانی رقابت ها را داریم و کارشناسان و صاحب نظران والیبال استان در سالن دیدار حضور داشتند، بازیکنان ما تاحدودی دچار استرس شده بودند و همین مسئله باعث می شد که دقت کمتری داشته باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت ۸۰۰ مسئله در مهرواره «محله همدل» کرمانشاه

وی یادآورشد: البته تیم حریف هم تیمی قدرتمند بود که بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و معتقدم که پیروزی در این دیدار حقشان بود.

در دیگر دیدارهای مرحله مقدماتی رقابت های گروه الف لیگ دسته اول والیبال – سری B – به میزبانی کرمانشاه دو تیم قزوین جوان و پرواز تبریز در سالن هادیان مجموعه ورزشی آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به نفع بلندقامتان تبریزی به پایان رسید. در همین زمان سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی هم شاهد برگزاری دیدار بین تیم های فود فود مشهد و شهرداری محمدیار بود که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم مشهدی خاتمه یافت.

همچنین دیدار بین تیم های انقلاب قم و نیروی زمینی تهران هم ساعت ۱۷ عصر در سالن شهید هادیان برگزار شد که با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم نیروی زمینی تهران به پایان رسید.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×