یک محموله کالای قاچاق شامل گوشی تلفن همراه، لوازم آرایشی و لوازم خانگی در شهرستان کرمانشاه کشف و ضبط شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی کرمانشاه حین گشت زنی به یک دستگاه وانت نیسان که با سرعت زیادی در حال خروج از […]

یک محموله کالای قاچاق شامل گوشی تلفن همراه، لوازم آرایشی و لوازم خانگی در شهرستان کرمانشاه کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی کرمانشاه حین کشف محموله کالای قاچاق در کرمانشاهگشت زنی به یک دستگاه وانت نیسان که با سرعت زیادی در حال خروج از شهر بود، مشکوک شدند.

سردار جاویدان افزود: ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند در نزدیکی شهر ماهیدشت خودروی متواری را متوقف و نسبت به بازرسی از آن اقدام کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های انجام شده ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۵۸ عدد لوازم خانگی شامل تلویزیون، آبگرمکن و بخاری گازی، پتو، انواع شیرآلات و حدود ۴۵ هزار عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق کشف و ضبط شد.

سردار جاویدان ارزش محموله قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۵ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شده است.

فرمانده انتظامی استان یاداور شد: در ۱۰ ماهه امسال بالغ بر ۱۸۷ میلیارد تومان کالا و احشام قاچاق در استان کرمانشاه کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵۴ درصد رشد داشته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مراسم جزءخوانی قرآن در ماه رمضان در محلات کرمانشاه برگزار میشود