رییس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه هیچگونه مصوبه جدیدی مبنی بر افزایش قیمت مرغ ابلاغ نشده، گفت: با هر گونه افزایش خودسرانه قیمت مرغ برخورد خواهد شد. وی با بیان اینکه در حال حاضر هیچگونه کمبودی در زمینه تولید مرغ در استان وجود ندارد، افزود: ۵۸ واحد مرغداری در استان کرمانشاه با […]

رییس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه هیچگونه مصوبه جدیدی مبنی بر افزایش قیمت مرغ ابلاغ نشده، گفت: با هر گونه افزایش خودسرانه قیمت مرغ برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هیچگونه کمبودی در زمینه تولید مرغ در استان وجود ندارد، افزود: ۵۸ واحد مرغداری در استان کرمانشاه با تولید ۸۰۰ هزار قطعه مرغ آماده عرضه تولیدشان به بازار هستند.

حاتمی خاطرنشان کرد: همچنین صد در صد نهاده مورد نیاز واحد‌های مرغداری استان تامین شده است و این واحد‌ها موظف هستند مرغ تولیدی خود را به کشتارگاه‌های داخل استان عرضه کنند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یاداور شد: در همین رابطه ده اکیپ نظارتی با همکاری سازمان صمت در استان کرمانشاه تشکیل و برای تمام مرغداران اخطار کتبی مبنی بر ممنوعیت افزایش قیمت و خروج مرغ‌های تولیدی به خارج از استان صادر شده است و اگر تخلفی در این زمینه صورت گیرد با این واحد‌ها برخورد و سهمیه نهاده‌های آن‌ها قطع خواهد شد.

حاتمی افزود: با برنامه ریزی‌هایی که انجام شده امشب ۷۰ تن مرغ به کشتارگاه‌های استان ارسال می‌شود تا در سطح بازار کمبودی نداشته باشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خودکشی جوان نسیم شهری در غیاب خانواده اش! / شاید قتل باشد