از عصر فردا؛ با ورود سامانه بارشی به جو منطقه، از عصر فردا (پنجشنبه) بارش باران و برف در سطح استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های هواشناسی از عصر فردا (پنجشنبه) تا روز شنبه هفته اینده با ورود […]

از عصر فردا؛

با ورود سامانه بارشی به جو منطقه، از عصر فردا (پنجشنبه) بارش باران و برف در سطح استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های هواشناسی از عصر پیش بینی بارش برف و باران در استان کرمانشاهفردا (پنجشنبه) تا روز شنبه هفته اینده با ورود یک سامانه بارشی به جو استان در بعضی ساعات شاهد وزش باد و بارش باران و برف خواهیم بود.

حق پرست افزود: شرایط ناپایدار و بارندگی طی ساعاتی از بعد از ظهر جمعه تا ظهر روز شنبه خصوصا در نواحی شمالی و شمال غرب استان از شدت بیشتری برخوردار است که این وضعیت در پاره‌ای از نقاط به ویژه نواحی یاد شده با آبگرفتگی معابر عمومی همراه است.

وی خاطرنشان کرد: دمای هوای کرمانشاه امشب در سردترین ساعت به حداقل منفی دو درجه و فردا در گرم‌ترین ساعت به حداکثر ۱۶ درجه سانتیگراد می‌رسد که نسبت به هوای امروز هوای فردای شهر کرمانشاه ۱ درجه گرم‌تر است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرگ خاموش مادر و فرزند در کرمانشاه