استاندار کرمانشاه: به زودی در کمیته‌ای ویژه با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط مشکلات مدیران و مربیان باشگاه‌های ورزشی استان بررسی می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جمع پیشکسوتان، قهرمانان، روسای باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی استان گفت: سند پهلوانی  از گذشته تا به امروز  به نام کرمانشاه گره خورده است […]

استاندار کرمانشاه: به زودی در کمیته‌ای ویژه با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط مشکلات مدیران و مربیان باشگاه‌های ورزشی استان بررسی می‌شود.

تشکیل کمیته ی بررسی مشکلات باشگاه داران استانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جمع پیشکسوتان، قهرمانان، روسای باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی استان گفت: سند پهلوانی  از گذشته تا به امروز  به نام کرمانشاه گره خورده است که ورزشکاران استان باید این سند را ارج ‌نهند تا  برای نسل‌های آینده به یادگار بماند.

بازوند از ورزشکاران به عنوان سرمایه‌های بزرگ یاد کرد و افزود: برای شکل گیری این سرمایه ها زحمت‌های فراوانی کشیده شده که نباید به هیچ عنوان نسبت به آن‌ بی توجه باشیم.

وی خطاب به ورزشکاران استان گفت: رفتار و اخلاق شما الگو و نمادی برای جوانان امروز است.

استاندار کرمانشاه به مشکلاتی که باشگاه های ورزشی استان مخصوصا در دوران کرونا با آن مواجه هستند اشاره کرد و گفت: به زودی کمیته ای برای بررسی و رفع این مشکلات با حضور نمایندگان دستگاه های مربوطه تشکیل می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان هم با بیان اینکه ۷۵۰ باشگاه ورزشی در استان فعالیت دارند، گفت: از این تعداد ۳۲۲ باشگاه در رشته بدنسازی فعالیت دارند که ۲۵۰ باشگاه مختص آقایان و  ۷۲ باشگاه نیز به بانوان اختصاص دارد.

همچنین در این مراسم از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی تجلیل شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تأمین علوفه عشایر کرمانشاه نیازمند ۷۰ میلیارد تومان اعتباراست