مدیر عامل آتشنشانی کرمانشاه از واژگونی تانکر سوخت با سی هزار لیتر بنزین خبر داد و گفت: با حضور به موقع آتشنشانان از بروز یک حادثه عظیم در شهرک آزمایش کرمانشاه پیشگیری شد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ آتشبان رضایی رئیس سازمان سازمان آتش نشانی کرمانشاه گفت: صبح امروز حوالی ساعت ۱۰ و […]

مدیر عامل آتشنشانی کرمانشاه از واژگونی تانکر سوخت با سی هزار لیتر بنزین خبر داد و گفت: با حضور به موقع آتشنشانان از بروز یک حادثه عظیم در شهرک آزمایش کرمانشاه پیشگیری شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ آتشبان رضایی رئیس سازمان سازمان آتش نشانی کرمانشاه گفت: صبح امروز حوالی واژگونی تانکر سوخت با سی هزار لیتر بنزینساعت ۱۰ و بیست و یک دقیقه واژگونی یک دستگاه تانکر حامل سوخت در شهرک آزمایش به این مرکز اعلام شد.

او در ادامه افزود: به دلیل حساسیت موضوع و احتمال وقوع آتش سوزی بر اثر این حادثه سه دستگاه خودرو سنگین و هشت نیروی آتشنشان به محل اعزام شد.

 
آتشبان رضایی افزود: پس از یک ساعت تلاش بی وقفه آتشنشانان موفق شدند پارگی ایجاد شده در تانکر سوخت مذکور را مسدود و اطراف آنرا را ایمن سازی کردند.

رئیس سازمان سازمان آتش نشانی کرمانشاه علت این حادثه را شکستگی جک زیر تانکر عنوان کرد و گفت: با عوامل شرکت ملی پخش و پالایش هماهنگی لازم به منظور تخلیه این تانکر انجام شده است. 

او در پایان هم یاد آور عوامل آتش نشانی تا پایان مراحله تخلیه سوخت و ایمنی محل در این شهرک مستقر خواهند بود.

 

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بازار موجود است