به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت : ویژه‌برنامه‌های دهه فجر امسال به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سال‌های گذشته و متناسب با دستورالعمل های بهداشتی برگزار می‌شود. او با بیان اینکه ۲۴ کارگروه تخصصی برنامه‌های دهه فجر تشکیل شده است گفت : […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت : ویژه‌برنامه‌های دهه فجر امسال به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سال‌های گذشته و متناسب با دستورالعمل های بهداشتی برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه ۲۴ کارگروه تخصصی برنامه‌های دهه فجر تشکیل شده است گفت : برای بیش از ۸۰۰۰ برنامه در استان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر برنامه‌ریزی شده که به ترتیب عناوین روز‌ها برگزار می‌شود.

سروری افزود: در یوم‌الله دوازدهم بهمن همزمان با سالروز ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی با حضور مسئولان و خانواده شهدا در مزار شهدا به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام می‌شود.

او با بیان اینکه رژه موتورسواران نیرو‌های مسلح همزمان با سراسر کشور در ساعت ۹:۳۳ صبح روز یکشنبه دوازدهم بهمن برگزار می‌شود افزود: زنگ انقلاب همزمان با سراسر استان در مدارس پیش‌بینی شده نواخته می‌شود.

سروری با اشاره به ویژه برنامه سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) که همزمان با ولادت امام خمینی (ره) است گفت: شب ۲۲ بهمن مراسم نورافشانی در سه نقطه شهر کرمانشاه همزمان با بانگ الله‌اکبر برگزار می‌شود .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برداشت ۱۸۰۰ تن نوبرانه گوجه سبز از باغات کرمانشاه