به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، رویداد نهایی کاک برکت در دانشگاه کردستان با حضور نزدیک به ۷۰۰ شرکت کننده برگزار شد و دو طرح از استان کرمانشاه در حوزه صنایع دستی و بوم گردی موفق به کسب رتبه‌های اول و سوم شدند. این رویداد با موضوع اشتغال‌زایی پایدار برای کولبران […]

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، رویداد نهایی کاک برکت در دانشگاه کردستان با حضور نزدیک به ۷۰۰ شرکت کننده برگزار شد و دو طرح از استان کرمانشاه در حوزه صنایع دستی و بوم گردی موفق به کسب رتبه‌های اول و سوم شدند.

این رویداد با موضوع اشتغال‌زایی پایدار برای کولبران به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ره برگزار شد.

بنیاد برکت هدف از برگزاری این رویداد را شناسایی طرح‌های برتر و نوآورانه اشتغال‌زایی برای کولبران استان‌های مرزی کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی عنوان کرده و ایجاد ۹۰۰۰ فرصت شغلی در این سه استان از محل طرح‌ها و ایده‌های واصله به دبیرخانه رویداد را در برنامه خود دارد.

 در این رویداد طرح اشتغال‌زایی تعاونی گیوه بافی روستای میوان از توابع شهرستان پاوه با حضور فرشته حسینی، بشری قادری‌نیا، بهروز احمدنیا حائز رتبه اول و طرح بسته بندی محصولات ارگانیک بوم‌گردی سابات شهرستان روانسر با حضور سمیه محمودی، هیراد احمدی و عبدالناصر احمدی موفق به کسب رتبه سوم شد .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شجاعی: نگران داوری بازی با استقلال هستیم