به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : ماموران انتظامی کرمانشاه در هنگام گشت زنی به یک دستگاه وانت نیسان که با سرعت زیادی در حال خروج از شهر بود، مشکوک شدند،  ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند در نزدیکی شهر […]

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : ماموران انتظامی کرمانشاه در هنگام گشت زنی به یک دستگاه وانت نیسان که با سرعت زیادی در حال خروج از شهر بود، مشکوک شدند،  ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند در نزدیکی شهر “ماهیدشت” از توابع شهرستان کرمانشاه خودروی متواری را متوقف و بازرسی‌های لازم را به عمل آورند.

او گفت : در بازرسی‌های انجام شده ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۵۸ عدد لوازم خانگی نظیر تلویزیون، آبگرمکن و بخاری گازی، پتو، انواع شیرآلات و حدود ۴۵ هزار عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق کشف شد.

جاویدان افزود : ارزش محموله قاچاق کشف شده طبق نظر کارشناسان ۵ میلیارد ریال است که در این راستا راننده خودرو دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی داده شد.

او با اشاره به اینکه در ۱۰ ماهه اول امسال بالغ بر ۱۸۷ میلیارد تومان کالا و احشام قاچاق در استان کرمانشاه کشف شده است از رشد ۱۵۴ درصدی ارزش کشفیات انجام شده نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

کشف ۲۵ فقره سرقت در کرمانشاه و دستگیری ۴ سارق

 فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس شهرستان ۴ سارق حرفه‌ای دستگیر و از آن‌ها ۲۵ فقره انواع سرقت کشف شد.

علیرضا دلیری گفت : پس از وقوع چند فقره سرقت خودرو و قطعات آن، گوشی تلفن همراه و سرقت از معابر و اماکن عمومی رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: در همین راستا ماموران کلانتری ۲۰ حافظیه با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی آن‌ها را دستگیر کردند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین وضعیت انتقال شهریار مغانلو به پرسپولیس

دلیری با بیان اینکه متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت خودرو و قطعات آن و گوشی موبایل اعتراف کردند، افزود : خودروی مسروقه هم که یک دستگاه پراید بود کشف شد.

او افزود : ماموران کلانتری ۱۷ بعثت نیز با افزایش گشت‌های هدفمند خود ۲ سارق را حین سرقت علمک گاز دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

دلیری گفت : متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۱۰ فقره سرقت معابر و اماکن عمومی در شهر کرمانشاه اعتراف کردند.

انتهای پیام/د