با خرید یوسف المساکنی به نظر می‌رسد که جدایی مهدی ترابی از تیم العربی قطعی شده و او احتمالا به لیگ ایران بازخواهد گشت. در این بین سپاهان با ارسال نامه رسمی درخواست خود برای خرید ترابی را اعلام کرده و از پرسپولیس به عنوان دیگر مشتری جدی این بازیکن نام برده می‌شود. به گزارش […]

با خرید یوسف المساکنی به نظر می‌رسد که جدایی مهدی ترابی از تیم العربی قطعی شده و او احتمالا به لیگ ایران بازخواهد گشت. در این بین سپاهان با ارسال نامه رسمی درخواست خود برای خرید ترابی را اعلام کرده و از پرسپولیس به عنوان دیگر مشتری جدی این بازیکن نام برده می‌شود.

به گزارش فرتاک نیوز، علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره خرید این بازیکن گفت: تا به حال هیچ اتفاقی رخ نداده زیرا مدیریت باشگاه برای جذب بازیکن، طبق خواسته کادرفنی عمل می‌کند و فعلا از سوی یحیی گل‎محمدی، لیست بازیکنان درخواستی ارائه نشده است. بحث جذب مهدی ترابی هم به شرایط آینده این بازیکن گره خورده و تا زمانی که به صورت رسمی و قطعی، با باشگاه العربی قطر فسخ قرارداد نکند، شرایطی برای مذاکره مستقیم با ترابی وجود ندارد. البته در این مورد نیز امیدواریم مهدی هر چه زودتر به خانه خودش بازگردد.

پیش تر حمید مطهری دستیار گل‌محمدی نیز علاقه کادرفنی پرسپولیس نسبت به این بازیکن را اعلام کرده بود. مهدی ترابی درصدد این است که قراردادش را با العربی فسخ کند و در این صورت می‌تواند به هر صورت مستقل باشگاه آینده اش را برگزیند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عوامل هنجارشکنی در تکیه معاون الملک زندانی شدند