به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمد خسروی مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص وضعیت جوی استان طی روز‌های آینده، گفت : هوای استان طی ۲۴ آینده صاف تا قسمتی ابری به تدریج با وزش باد و افزایش ابر همراه است. او گفت : به دنبال این وضعیت از بعدازظهر فردا، […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمد خسروی مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص وضعیت جوی استان طی روز‌های آینده، گفت : هوای استان طی ۲۴ آینده صاف تا قسمتی ابری به تدریج با وزش باد و افزایش ابر همراه است.

او گفت : به دنبال این وضعیت از بعدازظهر فردا، پنجشنبه تا روز شنبه هفته آینده ورود سامانه بارشی به جو منطقه در بعضی ساعات سبب وزش باد نسبتا شدید و بارش برف و باران در سطح استان خواهد شد.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: انتظار داریم این بارش در روز پنجشنبه غالبا پراکنده باشد، اما از بعدازظهر روز جمعه تا بعدازظهر روز شنبه به خصوص در نواحی شمالی و شمال غرب استان این پدیده شدت بیشتری دارد.

او حداقل دمای شب گذشته کرمانشاه را چهار درجه سانتی‌گراد زیرصفر و حداکثر آن را ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این بازده زمانی سردترین نقطه استان کنگاور با ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و گرم‌ترین نقطه استان سومار با حداقل ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در "آبشار عاطفه ها" سهیم شوید