سرمربی پارس جنوبی جم اعلام کرد: شرایط مان بدنیست هر چند خیلی خوب نیست. همچنین زمان میبرد تا بازیکنان از همه لحاظ به درک متقابل برسند.   به گزارش اف سی پارس جم؛ محمد نصرتی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از شکست یک بر صفر مقابل نود ارومیه در هفته یازدهم لیگ […]

سرمربی پارس جنوبی جم اعلام کرد: شرایط مان بدنیست هر چند خیلی خوب نیست. همچنین زمان میبرد تا بازیکنان از همه لحاظ به درک متقابل برسند.

 

به گزارش اف سی پارس جم؛ محمد نصرتی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از شکست یک بر صفر مقابل نود ارومیه در هفته یازدهم لیگ یک اظهار داشت: با وجود این باخت، شرایط کلی تیم‌مان بد نیست؛ هرچند خیلی خوب هم نیست. پارس جم دهمین یا یازدهمین تیمی بود که تمرینات آماده‌سازی خود را شروع و تیم خوبی را جمع کردیم.

 

وی افزود: مقابل نود ارومیه در شرایطی نتیجه را واگذار کردیم که فقط یک توپ روی‌ دروا‌زه‌مان آمد و دروازه‌بانمان اصلا زمین نخورد. هرچند نتیجه را از دست دادیم اما با توجه به فشردگی جدول لیگ یک و اختلاف امتیاز کم تیم‌ها باید به سرعت این باخت را جبران کنیم. یک برد و باخت جایگاه تیم‌ها در جدول را تغییر زیادی می‌دهد و ما هم باید بازی بعدی خانگی‌مان را ببریم زیرا در این حالت شرایط پارس بهتر از ایستادن در رتبه پنجم می‌شود.

 

سرمربی تیم پارس‌جنوبی جم خاطر نشان کرد: تیم ما نسبت به فصل گذشته ۱۰۰ درصد تغییر داشته و حتی یک بازیکن هم از سال قبل در آن نمانده است. تمرینات خود را هم دیر شروع کردیم و زمان می‌برد بازیکنان جدید از لحاظ تاکتیکی، فنی و اخلاقی به تفاهم و درک متقابل برسند. رسیدن به شناخت درباره رفتار، اخلاق و منش بازیکنان در کنار مسائل فنی خیلی مهم است.

 

نصرتی تصریح کرد: اگر بتوانیم در پایان نیم فصل جزو ۴-۳ تیم ابتدایی جدول باشیم، در نقل و انتقالات نقاط ضعف خود را با یارگیری مناسب ترمیم خواهیم کرد تا در دور برگشت با قدرت بیشتری در مسابقات شرکت کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری مانور خودرو‌های لجستیک هلال احمر در کرمانشاه

 

وی با اشاره به حمایت مسئولان باشگاه از تیم پارس‌جم گفت: بهرام رضائیان همه جوره کنار ما است و با توجه به اینکه یک مدیر ورزشی محسوب می‌شود، به کارش خبره است و حمایت‌های لازم را از تیم ما انجام می‌دهد.