طی فصول اخیر بحث‌های زیادی درباره آینده هافبک فرانسوی منچستر یونایتد مطرح شده است و در واقع پل پوگبا دائماً با جدایی از جمع شیاطین سرخ در ارتباط بوده است. باشگاه سابق پوگبا یعنی یوونتوس یکی از مهم ترین تیم های خواهان او محسوب می شود؛ این در حالی است که گفته می‌شود رئال مادرید […]

طی فصول اخیر بحث‌های زیادی درباره آینده هافبک فرانسوی منچستر یونایتد مطرح شده است و در واقع پل پوگبا دائماً با جدایی از جمع شیاطین سرخ در ارتباط بوده است. باشگاه سابق پوگبا یعنی یوونتوس یکی از مهم ترین تیم های خواهان او محسوب می شود؛ این در حالی است که گفته می‌شود رئال مادرید نیز به جذب هافبک فرانسوی علاقمند است.

قرارداد پل پوگبا با منچستریونایتد در ژوئن سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد و حالا این ستاره فرانسوی یک بار دیگر به احتمال تمدید قرارداد با شیاطین سرخ واکنش نشان داده و می‌گوید: ” من هنوز قرارداد دارم. هنوز اینجا هستم و از کاری که انجام می دهم لذت می برم. همه می دانند که من یک سال دیگر قرارداد دارم؛ با این حال قصد دارم با باشگاه صحبت کنم تا ببینم شرایط چگونه است.

در حال حاضر هدف اصلی من این است که با تیم به موفقیت دست پیدا کنم. تمام آن چیزی که من به آن فکر می‌کنم پیروزی است. اینکه انرژی خود را به نمایش بگذارم و تمام توانم را برای کمک به تیم به کار بگیرم.”

فرم فوق العاده طی هفته‌های اخیر: ” آیا این بهترین پوگبا برای منچستریونایتد است؟ امیدوارم که این گونه نباشد و بتوانم بهتر از اینها عمل کنم. البته خوب است که همیشه احساسی عالی داشته باشم و در فرمی مناسب قرار داشته باشم. بازی کنم و چهار، پنج مسابقه متوالی به شکل ۹۰ دقیقه ای در زمین حاضر باشم. شش ماه به شکل مداوم بازی کنم و این همان چیزی است که به دنبالش هستم.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عملیات اجرایی پروژه ۱۰۶۴ واحدی اقدام ملی مسکن در کرمانشاهآغاز شد