بازی سوپر کاپ فصل ۲۰-۲۰۱۹ فوتبال ترکیه از ساعت ۲۱:۱۵ امشب در ورزشگاه آتاتورک استانبول برگزار می‌شود که طی آن، تیم ترابزون اسپور با استفاده از سید مجید حسینی در فهرست نفراتش مقابل باشاک‌شهیر قرار می‌گیرد. به گزارش فرتاک نیوز،سید مجید حسینی که در دیدار اخیرشان مقابل گنچلربیرلی به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته بود، […]

بازی سوپر کاپ فصل ۲۰-۲۰۱۹ فوتبال ترکیه از ساعت ۲۱:۱۵ امشب در ورزشگاه آتاتورک استانبول برگزار می‌شود که طی آن، تیم ترابزون اسپور با استفاده از سید مجید حسینی در فهرست نفراتش مقابل باشاک‌شهیر قرار می‌گیرد.

به گزارش فرتاک نیوز،سید مجید حسینی که در دیدار اخیرشان مقابل گنچلربیرلی به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته بود، در مسابقه حساس امشب برابر باشاک‌شهیر هم هم جزو ترکیب تیمش حضور ندارد و نیمکت‌نشین است.

ملی‌پوش ایرانی ترابزون اسپور پس از سه هفته حضور پیاپی و ثابت در ترکیب با مصدومیت مواجه شد و بعد از آن در یک مسابقه جزو فهرست قرار نگرفت و در یک بازی هم به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت.

تیم فوتبال ترابزون اسپور بخاطر قهرمانی در رقابت‌های ترکیش کاپ(جام حذفی) در فینال سوپر کاپ ترکیه حضور دارد و باشاک‌شهیر استانبول نیز قهرمان فصل گذشته سوپر لیگ است.

77

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
«کنگاور» رتبه نخست واکسیناسیون کرونا در استان کرمانشاه راکسب کرد