حمید‌رضا پوریانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از اجرای طرح پویش وقف، نذر و هدیه کتاب به زندان‌های استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: توجه به وجوه فرهنگی، یکی از مهمترین نیازهای زندانیان در اصلاح تربیت و بازتوانی اجتماعی آن‌ها محسوب می‌شود. وی ادامه داد: از آنجا که مطالعه کتاب، در […]

حمید‌رضا پوریانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از اجرای طرح پویش وقف، نذر و هدیه کتاب به زندان‌های استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: توجه به وجوه فرهنگی، یکی از مهمترین نیازهای زندانیان در اصلاح تربیت و بازتوانی اجتماعی آن‌ها محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: از آنجا که مطالعه کتاب، در راه بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه می‌تواند موثر باشد، لذا از عموم مردم و حتی نهادها و مسئولان در خواست می‌شود با اهدای حتی یک کتاب در آگاهی‌بخشی سطح فرهنگی زندانیان سهیم باشند.

مدیر کل زندان‌های استان کرمانشاه در توضیح روش‌ها شرکت در این طرح، اضافه کرد: علاقمندان شرکت در این پویش می‌توانند هدایا خود را به حساب ۰۱۰۳۹۶۲۵۵۴۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۱۳۱۱۳ واریز کنند و یا با مراجعه به اداره‌کل زندان‌ها در جنب زندان دیزل‌آباد، کتاب را حضوری تحویل دهند.

پوریانی همچنین، ادامه داد: ضمنا علاوه بر راه‌های اعلامی با تماس به شماره ۰۸۳۳۸۲۶۰۷۶۹ و یا ارسال پیام به اینستاگرام اینجانب نیز می توانند برای اهدای کتاب با دفتر مدیر کل هماهنگی کنند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در کرمانشاه از ۳۰۰ نفرگذشت