سردار ناصر باباخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از شناسایی هویت شهید «احمد زارعی» از طریق آزمایش دی.ان.‌ای و پلاک خبر داد.  وی ادامه داد: پیکر مطهر این شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس استان پس از تفحص در دی‌ماه سال ۹۹ در منطقه عملیاتی فکه توسط کمیته جستجوی مفقودین تفحص شده […]

سردار ناصر باباخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از شناسایی هویت شهید «احمد زارعی» از طریق آزمایش دی.ان.‌ای و پلاک خبر داد. 

وی ادامه داد: پیکر مطهر این شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس استان پس از تفحص در دی‌ماه سال ۹۹ در منطقه عملیاتی فکه توسط کمیته جستجوی مفقودین تفحص شده و هم‌اکنون پیکر مطهر این شهید والامقام در ستاد معراج شهدای است که بعد از تشریفات به کرمانشاه انتقال پیدا خواهد کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: امیر سرتیپ «فرهاد آریانفر» فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، هادی عسگری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور در منزل شهید «احمد زارعی» خبر شناسایی این شهید والامقام را به خانواده وی ابلاغ کردند.

وی اضافه کرد: شهید «احمد زارعی» از گردان ۱۴۳ تیپ ۳ لشکر ۸۱ زرهی، در منطقه عملیاتی «فکه» در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسیده است.

انتهای پیام/پ/خ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بزرگترین اورژانس تامین اجتماعی در کرمانشاه ساختهمی‌شود