ایسنا/کرمانشاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر بیان دستاوردهای و خدمات نظام و دولت گفت: از تمام دغدغه‌مندان، مدیران و نمایندگان استان توقع می رود در بیان مطالبات و مسائل رویه انصاف و اعتدال در پیش بگیرند و طوری حرف نزنند که انگار هیچ کاری در استان و منطقه آنها انجام […]

ایسنا/کرمانشاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر بیان دستاوردهای و خدمات نظام و دولت گفت: از تمام دغدغه‌مندان، مدیران و نمایندگان استان توقع می رود در بیان مطالبات و مسائل رویه انصاف و اعتدال در پیش بگیرند و طوری حرف نزنند که انگار هیچ کاری در استان و منطقه آنها انجام نشده است.

حسین خوش اقبال در جلسه امروز (۹ بهمن) شورای اداری استان کرمانشاه با تبریک ایام دهه فجر و لزوم گرامیداشت این ایام گفت: تمام مدیران باید برای برگزاری یک سالگرد شکوهمند همکاری کرده و برای گرامیداشت سالگرد انقلاب اسلامی چیزی کم نگذارند.

وی افزود: مدیران باید از این ایام برای تقویت همدلی و انسجام در جامعه استفاده کنند، چیزی که امروز در شرایط تحریم کشور بیش از هرچیزی به آن نیاز دارد.

خوش اقبال تاکید کرد: برنامه های این ایام باید بگونه‌ای تدوین شود که برآیند آن حفظ وحدت و تامین کننده منافع استان باشد و باید از این فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب و نظام و دولت بهره گرفت.

وی با بیان اینکه امروز جامعه به امید و نشاط نیاز دارد، گفت: تشریح دستاوردها و خدمات صورت گرفته موجب تزریق نشاط و امید به جامعه شده و توطئه دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی و تفرقه در جامعه را خنثی می کند.

برخی افراد طوری حرف نزنند که انگاری هیچ کاری در استان انجام نشده

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه بر ارتباط هرچه بیشتر مدیران و رسانه‌ها در این ایام تاکید کرد و افزود: بیان گزارش اقدامات صورت گرفته وظیفه ماست و کسب این اطلاعات و گزارش ها حق مردم است، بنابراین مدیران نباید در این زمینه کوتاهی کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اکبرپور سرمربی ماشین سازی شد

خوش اقبال گفت: اگر ما خدمات نظام و انقلاب را نگوییم چه کسی باید بگوید و اگر ما بیان نکنیم، آن زمان گزارشات بی پایه و اساس بی.بی. سی و امثالهم مبنای قضاوت مردم می شود.

وی یادآور شد: از تمام دغدغه مندان، مدیران و نمایندگان استان توقع می رود در بیان مطالبات و مسائل رویه انصاف و اعتدال در پیش گیرند و طوری حرف نزنند که انگار هیچ کاری در استان و منطقه آنها انجام نشده است.

عزل و نصب ها در این ماه های پایانی “فرصت سوزی” است

خوش اقبال به برخی عزل و نصب های صورت گرفته در ماه های پایانی عمر دولت هم اشاره کرد وافزود: متاسفانه برخی مدیران در این ماه های پایانی بصورت شتاب زده در حال عزل و نصب مدیران زیردست خود هستند و این درحالی است که این اقدامات در این شرایط سودی نداشته و تنها فرصت سوزی است.

وی تاکید کرد: در راستای جلوگیری از فرصت سوزی در این ماه های پایانی، هرگونه عزل و نصب مدیران باید با هماهنگی فرمانداری ها صورت گیرد.

خوش اقبال در ادامه گریزی هم به افزایش آمار کرونا در استان داشت و افزود: متاسفانه عادی انگاری کرونا موجب شده در روزهای اخیر شاهد روند افزایشی کرونا در استان باشیم که ادامه این روند در روزهای آینده می تواند مشکل ساز شود.

وی افزود: مردم باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی حساسیت بیشتری داشته باشند، چرا که اوج گیری دوباره کرونا می‌تواند بازار شب عید را متاثر کند.

خوش اقبال تاکید کرد: از مردم می خواهیم از هم اکنون پیشگیری های لازم را انجام داده و اجازه ندهند محدودیت ها دوباره برگردند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش ناگهانی آمار بستری‌ها در کرمانشاه هشدار دهندهاست

انتهای پیام